Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Noskaties, kā pieturā Rīgas centrā apzog guļošu vīrieti un policija aiztur vainīgo 12

112
2017. gada 13. septembrī 21:31 2017. gada 13. septembrī 21:31
Kasjauns.lv
Šā gada 10.septembra rītā Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieku pamanīja kādu sabiedriskā transporta pieturā aizmigušu vīrieti, bet mirkli vēlāk policisti caur kameras aci redzēja, kā iemigušais puisis tiek apzagts. Kā ziņo Rīgas pašvaldības policija, uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta tuvākā ekipāža, bet videonovērošanas centra darbinieki tikmēr caur kameras aci sekoja zagļa gaitām.

Mirkli vēlāk policisti ieradās notikuma vietā un pamodināja iemigušo puisi. Sarunas laikā tika noskaidrots, ka jaunajam vīrietim no kabatas ir pazudis mobilais tālrunis. Pa to pašu laiku cits policists pēc videonovērošanas centra darbinieku norādēm devās ķert iespējamos zagļus.

Kad kārtības sargs aizturēja videokameru ierakstos redzēto vīrieti un aizveda uz policijas operatīvo transportlīdzekli. Tomēr izrādījās, ka pie viņa telefona vairs nav. Tika pārbaudīts arī vīrietis, kurš iespējamam vaininiekam gāja līdzās, taču arī pie viņa nozagtās mantas nebija. Pēc ilgākām pārrunām otrais no abiem vīriem pastāstīja, ka viņa zādzībā vainojams aizturētais paziņa un pateica, ka paziņa tālruni iemetis tuneļa kāpņu kanalizācijas notekā. Tad policisti vēlreiz atveda 26 gadus veco aizdomās turamo, kurš beidzot atzinās un piekrita pats sameklēt nobēdzināto tālruni.

Brīdi vēlāk kārtības sargi atdeva telefonu cietušajam un piekodināja, ka par zādzību ir jāraksta iesniegums policijā. Cietušais pauda pārsteigumu, ka izdevies atgūt telefonu un piekrita doties uz Valsts policiju rakstīt iesniegumu.

Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā.

Citi šobrīd lasa

Viņa piedzima, kad mammai bija 15... Liene: "Bērnībā šķita, ka vecmāmiņa ir mana īstā māte" 38
Ietriecas un aizbrauc! Aculiecinieks nofilmē juceklīgu avāriju Rīgas centrā 24
Bunkus slepkavība: policija saņēmusi noderīgu informāciju no autovadītāju video reģistratoriem 14
Skatīt visus komentārus

Орбакайте неожиданно высказалась о любовнике Пугачевой

Эдита Пьеха встретилась с братом, с которым 40 лет не виделась из-за ссоры