Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Cilvēki dzīvojuši šādā telpā - ēdamzona, guļvieta, dzīvojamā "istaba" - viss vienā pāris kvadrātmetros. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Anglijā atrasti 10 "vergi" no Latvijas - cilvēki pat pie algas nav varējuši tikt 68

Ziņas
13. septembrī 07:40 2017. gada 13. septembrī 07:40
Kasjauns.lv / LETA
Lielbritānijas policija Dārbi pilsētā, Anglijas Īstmidlendsas reģionā, pirmdien aizdomās par cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos, aizturējusi sešus cilvēkus, pavēstīja likumsargi.

Operācijas gaitā atrasti desmit Latvijas pilsoņi, kas, kā uzskata policija, ir cilvēktirdzniecības upuri.

Kā norādīja likumsargi, operācijas gaitā atrastie Latvijas pilsoņi Lielbritānijā strādājuši par ļoti nelielu atlīdzību. Policijai ir aizdomas, ka upuri nav varējuši piekļūt bankas kontiem, kas bijuši atvērti uz viņu vārda.

Policistu nofilmētajā video varēja redzēt, ka dzīvošanas apstākļi treileros bijuši visai bēdīgi. Turpat ēsts, turpat gulēts; telpas tik sīkas, ka apgriezties īsti nav kur, jo lielāko daļu aizņem mantas, drēbes un segas. Kāds policists piemetināja, ka busiņā ļoti smirdējis sasmakušais gaiss.

Par upuriem šobrīd rūpējas atbildīgie dienesti.

"Mēs šajā lietā darbojamies ciešā sadarbībā ar Latvijas varasiestādēm un esam ļoti pateicīgi par viņu atbalstu," izsakoties par operācija Dārbi, sacīja detektīvs vecākais inspektors Riks Altons.

Citi šobrīd lasa

Pazudušo Beksteru meklēja Igaunijā, bet viņš atradās Valmierā 2
Iespējams, atklātākā saruna ar politikas granddāmu Solvitu Āboltiņu. Bez komentāriem
Bijušajam Porziņģa komandas biedram Derikam Rouzam mērs ir pilns. 29 gados grib beigt basketbolista karjeru 4
Skatīt visus komentārus