Cilvēki dzīvojuši šādā telpā - ēdamzona, guļvieta, dzīvojamā "istaba" - viss vienā pāris kvadrātmetros. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Anglijā atrasti 10 "vergi" no Latvijas - cilvēki pat pie algas nav varējuši tikt 68

Ziņas
13. septembrī 07:40 2017. gada 13. septembrī 07:40
Kasjauns.lv / LETA
Lielbritānijas policija Dārbi pilsētā, Anglijas Īstmidlendsas reģionā, pirmdien aizdomās par cilvēku turēšanu mūsdienu verdzības apstākļos, aizturējusi sešus cilvēkus, pavēstīja likumsargi.

Operācijas gaitā atrasti desmit Latvijas pilsoņi, kas, kā uzskata policija, ir cilvēktirdzniecības upuri.

Kā norādīja likumsargi, operācijas gaitā atrastie Latvijas pilsoņi Lielbritānijā strādājuši par ļoti nelielu atlīdzību. Policijai ir aizdomas, ka upuri nav varējuši piekļūt bankas kontiem, kas bijuši atvērti uz viņu vārda.

Policistu nofilmētajā video varēja redzēt, ka dzīvošanas apstākļi treileros bijuši visai bēdīgi. Turpat ēsts, turpat gulēts; telpas tik sīkas, ka apgriezties īsti nav kur, jo lielāko daļu aizņem mantas, drēbes un segas. Kāds policists piemetināja, ka busiņā ļoti smirdējis sasmakušais gaiss.

Par upuriem šobrīd rūpējas atbildīgie dienesti.

"Mēs šajā lietā darbojamies ciešā sadarbībā ar Latvijas varasiestādēm un esam ļoti pateicīgi par viņu atbalstu," izsakoties par operācija Dārbi, sacīja detektīvs vecākais inspektors Riks Altons.

Citi šobrīd lasa

Viss, kas būtu jāzina par britu karaļnama skaistāko pārstāvi lēdiju Amēliju Vindzori 13
Šī mantiņa kļūšot par pirktāko Ziemassvētku dāvanu. Tās cena vecākus neizputinās 12
Iespaidīgi foto: pēc 40 gadiem Vācijā atgādā "Boeing 737", kuru bija nolaupījuši teroristi 4
Skatīt visus komentārus