Aleksandrs Basliks un Sabina Bosina 2014.gada oktobrī ieslodzīja grūtnieci mājās Vulverhemptonā un pakļāva viņu izvarošanai aptuveni sešas stundas.

Lielbritānijas tiesa pārim no Latvijas piespriež 17 gadus cietumā. Viņi izvarojuši stāvoklī esošu prostitūtu 101

112
2016. gada 2. maijā 13:10 2016. gada 2. maijā 13:10
Tiesa Lielbritānijā piespriedusi 17 gadu cietumsodu pārim no Latvijas, kas izvaroja stāvoklī esošu prostitūtu, vēsta laikraksts "Express&Star".

Aleksandrs Basliks un Sabina Bosina 2014.gada oktobrī ieslodzīja sievieti mājās Vulverhemptonā un pakļāva viņu izvarošanai aptuveni sešas stundas.

Prostitūta bija piekritusi ierobežotām seksuālām attiecībām ar Basliku un vēl vienu vīrieti. Viņai par to tika solītas narkotikas. Ierodoties Baslika un Bosinas dzīvesvietā, cietusī saprata, ka vienošanās netiks pildīta.

Par spīti tam, ka sieviete pretojās, viņu nelaida vaļā un izvaroja. Viņa teica, ka ļoti baidījusies gan par savu, gan sava bērna dzīvību. Izglābties cietusī spēja tikai tad, kad Basliks zaudēja samaņu no lietoto narkotiku un alkohola daudzuma.

"Tajā vakarā viņi vēlējās īstenot kādu slimu fantāziju. Diemžēl es biju upuris. Abi zināja, ka es esmu stāvoklī. Tas to padarīja vēl slimāku," teica cietusī.

LETA/Foto: Vida Press, ekrānuzņēmums

Citi šobrīd lasa

Ļaudis atvadās no Dziesmu un deju svētku virsdiriģenta Paula Kveldes 1
Sandaļu sezona ir klāt. Ņem vērā: papēži ir jākopj arī vīriešiem!
Uz "mazo Kurzemi" Anglijā dodas strādāt, lai atmaksātu paņemtos ātros kredītus 40
Skatīt visus komentārus