Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pret sievieti uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Sieviete sola vīrietim intīma rakstura pakalpojumus, bet vēlāk viņu apzog 19

112
2016. gada 3. maijā 20:58 2016. gada 3. maijā 20:58
Likumsargi aizturējuši kādu sievieti, kura vīrietim bija solījusi sniegt intīma rakstura pakalpojumus, bet pēc tam apzagusi, informēja Valsts policijā.

Policija informē, ka 9.aprīlī ap plkst.19.00 Valsts policijā vērsās vīrietis, kurš Centrālajā stacijā esot iepazinies ar kādu sievieti. Iepazītā dāma solījusi viņam netālu esošajā viesnīcā sniegt intīma rakstura pakalpojumus, taču savu solījumu nav pildījusi, turklāt viņu apzagusi. Cietušajam nozagts mobilais telefons, maks ar 150 eiro, dokumenti un kredītkarte. Likumpārkāpēja no notikuma vietas aizbēgusi.

Valsts policija noskaidroja aizdomās turamās identitāti un uzsāka viņas meklēšanu. Pirmdien, 2.maijā, pirms pusdienas laika Rīgas Latgales iecirkņa kriminālpolicisti sadarbībā ar Rīgas reģiona kriminālpolicistiem aizdomās turamo 1978.gadā dzimušo sievieti Centrāltirgus apkaimē aizturēja.

Aizturētā jau iepriekš sodīta par narkotisko vielu lietošanu un zādzībām nelielā apmērā.

Saistībā ar notikušo pret 1978.gadā dzimušo sievieti uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

BNS/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 128
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 50
Skatīt visus komentārus