Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Eiropas eksāmens tiešraidē kopā ar RīgaTV 24 ētera personībām 1

Kultūra
2016. gada 3. maijā 23:14 2016. gada 3. maijā 23:14
Eiropas dienu ietvaros vairāk kā 200 jaunieši ir apņēmušies pārspēt RīgaTV 24 pavāršova vadītāju itāli Roberto Meloni. Skaties tiešraidē 9. maijā pulksten 10:00 kanālā RīgaTV 24 kā Eiropas eksāmenu pildīs RīgaTV 24 raidījumu vadītāji Andris Kivičs, Roberto Meloni un Lelde Lietaviete. Jau vairāk kā mēnesi skolēniem un ikvienam interesentam ir iespēja izvēlēties, kuru no viņiem pārspēt eksāmenā. Vai viņiem tas izdosies, skaties 9.maijā tiešraidē kanālā RīgaTV 24.

9. maijā, Latvijā un pārējā Eiropas Savienībā, atzīmē Eiropas dienu. Šajā dienā daudzviet Latvijā notiek interesanti pasākumi un kā viens no vērienīgākajiem ir Eiropas eksāmens, kura norisi varēs vērot tiešraidē 9. maijā pulksten 10:00 kanālā RīgaTV 24.

Eiropas eksāmens notiek jau trešo gadu. Tas ir tests ar 20 vai 30 jautājumiem par Eiropas Savienību, Latviju tajā, iedzīvotāju tiesībām un pienākumiem. Kanāls RīgaTV 24 sniedz iespēju sekot līdzi tiešraidē kā raidījumu vadītājiem veiksies ar Eiropas eksāmenu. Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts pildīt Eiropas eksāmenu kopā ar RīgaTV 24 personībām un katrs dalībnieks saņems arī apliecinājumu par dalību eksāmenā.

Eiropas eksāmena jautājumi tiek iedalīti 4 vecumgrupās. Balvas katrā vecuma grupā saņems 10 labākie. Balvu fonds - lidojums ar gaisa balonu kopā ar draugu, gravitācijas spēka izaicinājums vēja tunelī, elpu aizraujoši braucieni ar vasaras bobu Siguldas bobsleja trasē.

Skaties pasākuma norisi tiešraidē televīzijas kanālā RīgaTV 24 pulksten 10:00 un interneta platformā Play24.lv. Eiropas eksāmenu organizē Eiropas Komisija Latvijā sadarbībā ar biedrību “Eiropas Kustība Latvijā”.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 16
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 24
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Pievienot komentāru