Vīrietis taisījis vaļā bikses un nepilngadīgajām piedāvājis veikt seksuālas darbības.

Rīgā piedzēries vīrietis seksuāli uzmācas un vajā divas pusaudzes 17

Ziņas
2016. gada 5. maijā 11:57
Par divu nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā Rīgā, Maskavas ielā, aizturēts iereibis vīrietis, informē Valsts policijā.

Trešdien pēc plkst.21 divas 14 un 15 gadus vecas meitenes ar tramvaju braukušas no Rīgas centra uz mājām Latgales priekšpilsētā. Sabiedriskajā transportā viņām sācis uzmākties kāds pusmūža vīrietis.

Maskavas ielā meitenes izkāpušas no tramvaja, un vīrietis viņām sekojis. Viņš taisījis vaļā bikses un nepilngadīgajām piedāvājis veikt seksuālas darbības. Meitenes ieskrējušas kāpņu telpā un par notikušo pastāstījušas vienas no nepilngadīgo tēvam, kurš izgājis no dzīvokļa un vīrieti aizturējis līdz policijas ierašanās brīdim.

Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri aizdomās turamo 1968.gadā dzimušo vīrieti nogādāja iecirknī. Nozieguma izdarīšanas brīdī aizturētais bija gandrīz trīs promiļu alkohola reibumā.

Policijas redzeslokā vīrietis iepriekš nonācis nav.

Saistībā ar notikušo pret 1968.gadā dzimušo vīrieti sākts kriminālprocess par 16 gadu vecumu nesasniegušas personas pavešanu netiklībā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Policija pateicas iedzīvotājam par ātro rīcību noziedznieka aizturēšanā

BNS / Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 6
  • Marija Bērziņa: "Kad spēcīgas sievietes neatrod līdzvērtīgus vīriešus, viņas sāk pieprasīt no citiem" 0
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 30