Izstādē "Pavasara ziedi" uzziedēs ap 400 pavasara ziedu šķirnēm.

Dabas muzejs nākamnedēļ iepazīstinās ar 400 pavasara ziedu šķirnēm

Kultūra
2016. gada 5. maijā 14:28 2016. gada 5. maijā 14:28
Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrību no 11.maija līdz 14.maijam organizēs izstādi "Pavasara ziedi 2016", kurā plānots eksponēt ap 400 pavasara ziedu šķirnēm, informēja muzeja Komunikācijas nodaļas pārstāve Ieva Brūna.

Dabas muzejs vasaras ziedu sezonu jau tradicionāli atklās ar izstādi "Pavasara ziedi", bet kopumā muzejs šā gada sezonā plāno iepriecināt interesentus ar desmit dažādām ziedu izstādēm.

Izstādē "Pavasara ziedi" uzziedēs ap 400 pavasara ziedu šķirnēm. Izstādē būs apskatāmi ziedi no Latvijas lielākajām saimniecībām, tostarp no Jāņa Dukaļska saimniecības, kurā tiek audzētas teju 700 dažādu ziedu šķirnes. Būs apskatāmas arī Jāņa Salena un Gundara Lāča ziedu kolekcijas no Zemgales, selekcionāres un mākslinieces Niolas Nagaines un Rukšānu ģimenes kolekcijas no Vidzemes, kā arī citu pavasara ziedu audzētāju kolekcijas.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt audzētāju jaunāko veikumu, bet arī iegādāties aktuālos tulpju, narcišu un citu sīpolpuķu katalogus, veikt pasūtījumus rudenim un katru dienu saņemt Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrības speciālistu konsultācijas.

LETA / Foto: A. Kalniņa

Citi šobrīd lasa

Pasauli sajūsmina burvīga ģimene ar 12 Persijas kaķiem 5
48 stundas pēc seksa – labākais laiks dzīvē. Zinātnieki skaidro, kāpēc 3
"Tas zaglis man dzērumā muldēja kaut ko par Raini..." Kā aizturēja Aspazijas un Raiņa muzeja apzadzēju, un kas viņš ir? 13
Pievienot komentāru