Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dalībnieku skaitu pasākumos pie Uzvaras pieminekļa lēš ap 150 000.

Pirmdien pie Uzvaras pieminekļa pulcēsies vismaz 150 tūkstoši cilvēku, lēš 9.maija aktīvisti 251

Sabiedrība
2016. gada 7. maijā 14:32 2016. gada 7. maijā 14:32
Biedrības "9.maijs.lv" rīkotajos pasākumos pie Uzvaras pieminekļa dalībnieku skaits varētu sasniegt ap 150 000, prognozēja biedrības vadītājs Vadims Baraņņiks.

Divu dienu laikā apmeklētāju skaits varētu būt līdzīgs kā iepriekšējos gados. Tas nozīmē, ka 8.maijā un 9.maijā kopumā pasākumus varētu apmeklēt ap 150 000.

Pasākumos drošības nodrošināšanai strādās divas apsardzes kompānijas. Biedrībai notikušās tikšanās ar Valsts policiju un pašvaldības policiju, lai pārrunātu drošības jautājumus masu pasākumā.

Jau ziņots, ka Rīgas dome devusi atļauju vairākiem publiskiem pasākumiem 8.maijā un 9.maijā Uzvaras parkā, kur tradicionāli pulcējas lielākoties krievvalodīgie, lai 9.maijā atzīmētu nascisma sagrāvi.

Biedrības rīkotie pasākumi sāksies 8.maijā plkst.17, pieminot Otrā pasaules kara upurus, bet 9.maijā no plkst.9 līdz 23 pieteiktas svinības ar koncertiem, salūtu un tirdzniecību.

Tāpat Rīgā notiks gājiens maršrutā no Slokas ielas un Kalnciema ielas krustojuma pa Slokas ielu uz Uzvaras parku, kuru rīko Latvijas Antinacistiskās komiteja un biedrība "Perom" ar mērķi atcerēties ģimenes locekļus, kas Otrā pasaules kara laikā ir cīnījušies sabiedroto rindās pret nacistisko Vāciju. Apvienotais gājiens sāksies plkst.16. Organizatori pieļauj, ka tas varētu pulcēt ap 1000 dalībnieku. Pasākuma laikā Slokas ielā būs satiksmes ierobežojumi.

BNS/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 80
Porziņģis nākamnedēļ viesosies slavenajā Džimija Falona šovā 4
Vērtē, vai apcietināt pusaudzi, kurš piekāva policistu un tagad tiesas zālē pārvietojas, nodūris galvu 57
Skatīt visus komentārus