Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Madonas novadā notiks velo ekspedīcija jauniešiem

Novadu ziņas
2016. gada 9. maijā 08:10 2016. gada 9. maijā 08:10
Madonas novadā organizēs novadpētniecības velo ekspedīciju jauniešiem, kuras laikā varēs apskatīt novada vēsturiskās un nozīmīgās vietas, informē Madonas novada pašvaldībā.

Projekts "Atraktīvā novadpētniecības velo ekspedīcija Madonas novada jauniešiem "Desmit līdz 100"" notiks no 18.jūlija līdz 25.jūlijam ar Madonas novada pašvaldības un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu.

Ekspedīcijas laikā varēs apskatīt Madonas novada pagastus, kā arī vēsturiskās un nozīmīgākās vietas. Visu ekspedīcijas laiku jaunieši pārvietosies ar velosipēdiem. Aktivitātēs varēs iesaistīties arī jaunieši, kas palīdzēs uz vietas veidot uzdevumus un aktivitātes dalībniekiem.  

Projekts tiks īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu aktivitātē "Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi veidot un stiprināt jauniešu piederības apziņu".

Pieteikties ekspedīcijai varēs līdz 31.maijam, iesniedzot pašvaldībā, pagasta pārvaldē vai jauniešu centrā dalībnieku motivācijas vēstules un aizpildītu pieteikuma anketu ekspedīcijai.

BNS

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 16
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 8
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 10
Pievienot komentāru