Ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina.

Rīgas Sv. Pāvila baznīcā notiks koncerti Maksa Rēgera nāves dienas piemiņai

Kultūra
2016. gada 9. maijā 19:56 2016. gada 9. maijā 19:56
Maksa Rēgera nāves dienas piemiņai Rīgas Sv. Pāvila baznīcā šā gada 14. maijā tiks veltīti divi koncerti.

Plkst. 15.00 uzstāsies ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina, stīgu ansamblis un solisti. Ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina atskaņos J.S.Baha "Tokāta un fūga re minorā", M.Rēgera "Introdukcija un Pasakālija". Koncerta noslēgumā izskanēs virtuozā J.S. Baha kantāte "Jauchzet Gott in allen Landen" BWV 51, ko atskaņos solisti Aivars Osītis (pikolo trompete), Ērika Jonīte (soprāns), kamerorķestris: Liene Neija - Kalniņa (vijole), Marianna Puriņa (vijole), Andra Visendorfa (alts), Irina Viļegžaņina (čells), Jeļena Privalova-Epšteina (ērģeles).

Plkst. 19:00 ar ar ērģeļmūzikas programmu uzstāsies ērģelniece Ilze Barlo, kura izpildīs J.S.Baha Prelūdiju un Fūgu si minorā, Cēzara Franka Korāli la minorā, kā arī Maksa Rēgera“Melodija”un Korāļfantāziju “Alleluja”.

Iesākot katru koncertu, Sv.Pāvila baznīcas ērģelniece un pasākuma organizatore Jeļena Privalova-Epšteina teiks ievadvārdus krievu valodā, iepazīstinot klausītājus ar interesantākajiem faktiem no M.Rēgera daiļrades un dzīves.

Šā gada 12. Maijā apritēs 100 gadi kopš izcilā vācu komponista Maksa Rēgera nāves. Būdams vēlā romantisma pārstāvis, M. Rēgers ir sasniedzis nepieredzētas virsotnes kā ērģeļmūzikas komponists, kā arī J.S.Baha izpildītājs.

Ieeja koncertos par ziedojumiem.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Nekad stulbās diētas neesmu ievērojusi" - jeb atklāti par to, kā ēd supermodeles 2
40 gadu vecumā viņš nolēma: turpmāk sekošu savai sirdij. Kas patiesībā ir bestselleru "alķīmiķis" Koelju 12
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 52
Pievienot komentāru