Ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina.

Rīgas Sv. Pāvila baznīcā notiks koncerti Maksa Rēgera nāves dienas piemiņai

Ziņas
2016. gada 9. maijā 19:56
Maksa Rēgera nāves dienas piemiņai Rīgas Sv. Pāvila baznīcā šā gada 14. maijā tiks veltīti divi koncerti.

Plkst. 15.00 uzstāsies ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina, stīgu ansamblis un solisti. Ērģelniece Jeļena Privalova-Epšteina atskaņos J.S.Baha "Tokāta un fūga re minorā", M.Rēgera "Introdukcija un Pasakālija". Koncerta noslēgumā izskanēs virtuozā J.S. Baha kantāte "Jauchzet Gott in allen Landen" BWV 51, ko atskaņos solisti Aivars Osītis (pikolo trompete), Ērika Jonīte (soprāns), kamerorķestris: Liene Neija - Kalniņa (vijole), Marianna Puriņa (vijole), Andra Visendorfa (alts), Irina Viļegžaņina (čells), Jeļena Privalova-Epšteina (ērģeles).

Plkst. 19:00 ar ar ērģeļmūzikas programmu uzstāsies ērģelniece Ilze Barlo, kura izpildīs J.S.Baha Prelūdiju un Fūgu si minorā, Cēzara Franka Korāli la minorā, kā arī Maksa Rēgera“Melodija”un Korāļfantāziju “Alleluja”.

Iesākot katru koncertu, Sv.Pāvila baznīcas ērģelniece un pasākuma organizatore Jeļena Privalova-Epšteina teiks ievadvārdus krievu valodā, iepazīstinot klausītājus ar interesantākajiem faktiem no M.Rēgera daiļrades un dzīves.

Šā gada 12. Maijā apritēs 100 gadi kopš izcilā vācu komponista Maksa Rēgera nāves. Būdams vēlā romantisma pārstāvis, M. Rēgers ir sasniedzis nepieredzētas virsotnes kā ērģeļmūzikas komponists, kā arī J.S.Baha izpildītājs.

Ieeja koncertos par ziedojumiem.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 116
  • Kā viena muļķīga universitātes darbinieku nolaidība izpostīja jaunas sievietes dzīvi 8
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 11