Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Policija Kurzemē aptur pārgalvīgu ātrumpārkāpēju 6

112
2017. gada 17. jūlijā 16:09 2017. gada 17. jūlijā 16:09
Valsts policija
12.jūlijā ap plkst. 21:30 Talsu novadā, Abavas pagastā uz autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbinieki, patrulējot ar netrafarēto policijas automašīnu, pamanīja motociklu “Yamaha”, kurš lielā ātrumā brauca virzienā no Stendes uz Kuldīgu. 1982.gadā dzimis vīrietis traucies ar ātrumu 197 kilometri stundā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Vīrietis transportlīdzekli vadīja bez attiecīgas kategorijas, kā arī transportlīdzeklim nav veikta valsts tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Tāpat vīrietim līdzi nebija vadītāja apliecības un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Jāatzīmē, ka vīrietis jau iepriekš ir sešas reizes administratīvi sodīts par citiem pārkāpumiem.

Par šādu pārkāpumu Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā transportlīdzekļa vadītājam ir paredzēts naudas sods no 360 līdz 480 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz 6 mēnešiem.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, veselību un dzīvību.

Citi šobrīd lasa

Kurus ārstus vajadzētu apmeklēt reizi gadā 19
Viesturs Rudzītis: "Šķiršanos vajadzētu aizliegt ar likumu" 133
Jaundzimušā prinča pirmais foto: laimīgie vecāki Viljams un Keita pamet slimnīcu 39
Tēmas: Talsi
Skatīt visus komentārus