Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Rīgā no degošas ēkas izglābj septiņus cilvēkus; Rēzeknes novadā sadeg apmēram 38 jaunlopi

112
2016. gada 10. maijā 10:27 2016. gada 10. maijā 10:27
Rīgā vakar ugunsdzēsēji no degošas ēkas izglābuši septiņus cilvēkus, no kuriem divi cieta. Savukārt Rēzeknes novadā ugunsgrēkā gājuši bojā apmēram 38 jaunlopi, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Šorīt VUGD saņēma izsaukumu uz Alīses ielu Rīgā, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva kāpņu telpā deg kabeļu kaste 15 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji no piedūmotās ēkas trešā, ceturtā un piektā stāva ar autokāpņu palīdzību izglāba septiņus cilvēkus, no kuriem divi cieta un tika nodoti mediķiem.

Vakar ugunsdzēsēji steidzās uz Feimaņu pagastu Rēzeknes novadā. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamā māja un kūts 220 kvadrātmetru platībā, kā arī mēslojuma kaudze. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 38 jaunlopi.

Īsi pirms pusnakts ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Bērzaines ielu Cēsīs, kur dega dzīvojamā māja. Ugunsdzēsēji no ēkas izglāba apmēram 54 gadus vecu vīrieti, kurš nodots mediķiem. Vēl četri cilvēki bija evakuējušies pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, bet ugunsdzēsēji evakuēja trīs mājas iedzīvotājus.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 87 izsaukumus - 59 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, savukārt desmit no izsaukumiem bija maldinājumi. Kopumā ugunsgrēkos izglābti astoņi un cieta četri cilvēki.

LETA

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 44
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 11
Pievienot komentāru