"Vienotība" rīkos priekšsēdētāja amata kandidātu - Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna - publiskās debates.

"Vienotība" rīkos priekšsēdētāja amata kandidātu - Piebalga un Smiltēna publiskās debates 11

Politika
2016. gada 10. maijā 11:37 2016. gada 10. maijā 11:37
"Vienotība" pirms 4.jūnijā gaidāmā ārkārtas kongresa no otrdienas rīkos priekšsēdētāja amata kandidātu - Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna - publiskās debates, paziņoja partijā.

Debates notiks piecu Latvijas reģionu pilsētās: otrdien Cēsīs, 16.maijā Rēzeknē, 18.maijā Liepājā, 25.maijā Jelgavā, 1.jūnijā Rīgā. Pirmā diskusija Cēsīs norisināsies Vidzemes Koncertzāles "Cēsis" Grāfa fon Zīversa kinozālē, Raunas ielā 12. Diskusijas sākums plkst.18.00.

Kandidātu debates kā moderators vadīs žurnālists Jānis Domburs, katrās debatēs ietverot gan jautājumus, kas skar katra kandidāta redzējumu par partijas darbību nākotnē un kandidāta prioritātēm priekšsēdētāja amatā, gan tēmas, kas ietver valstī un sabiedrībā svarīgākās jomas.

Paredzēts, ka 10.maijā Cēsīs kandidāti diskutēs par jautājumiem, kas skar valsts iekšpolitisko situāciju, politisko sistēmu, varas un sabiedrības attiecībām, kā arī veselības aprūpes jautājumiem. Debates Rēzeknē tiks veltītas drošības un starptautiskajiem, kā arī sociālajiem jautājumiem, savukārt 25.maijā Liepājā iecerētas diskusijas par tautsaimniecības attīstību, ekonomiku, nodarbinātību, migrāciju un demogrāfiju.

Savukārt 25.maijā Jelgavā kandidāti pievērsīsies tiesiskuma un tieslietu nozares aktualitātēm un situācijai izglītības un zinātnes jomā, savukārt noslēdzošās debates 1.jūnijā Rīgā tiks veltītas kultūras un nacionālajiem jautājumiem, kā arī aktualitātēm nodokļu un budžeta politikā.

Jautājumus kandidātiem, iepriekš piesakot tos elektroniski, uzdot varēs arī partijas biedri, iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus tiks dota arī klausītājiem auditorijā.

BNS/Foto: Evija Trifanova/LETA, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

"Pasažieru vilciena" jaunais šefs Grigulis sievu atradis Brazīlijā 20
Manieru zinātāja Aija Strautmane: "Man ir sajūta, ka vārds "piedodiet" no leksikas ir izņemts" 24
70 gadus vecs vīrs no Alūksnes ticis pie sava mūža lielākā laimesta 5
Skatīt visus komentārus