Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rūpnīcas "Liepājas metalurgs" līdzīpašnieks Jevgeņijs Kazmins.

Ukrainā par "separātisma finansēšanu" arestēts "Liepājas metalurga" īpašnieks 73

112
2016. gada 10. maijā 13:30 2016. gada 10. maijā 13:30
Ukrainas Drošības dienests (UDD) par "separātisma finansēšanu" arestējis bijušo Sevastopoles pilsētas padomes deputātu, rūpnīcas "Liepājas metalurgs" līdzīpašnieku Jevgeņiju Kazminu, vēsta Ukrainas tīmekļa medijs "PolitNavigator", atsaucoties uz "Pilsoniskā korpusa "Azov"" vadītāja Romāna Zvariča dzīvesbiedri Svitlanu Zvariču.

"UDD par separātisma finansēšanu arestējusi Jevgeņiju Kazminu - Krimas "KVV-Grupp" īpašnieku. Šis separātiskais grupējums mēģināja sagrābt rūpnīcu "Atek" un iznīcināt brīvprātīgo remontbāzi (..) un pulka "Azov" mācību treniņu bāzi," sociālajā tīklā "Facebook" raksta Zvariča.

Kazmins kopā ar savu partneri Valēriju Krištaļu pēc Krimas okupācijas turpināja biznesu Ukrainā. Viņu uzņēmums cita starpā nodarbojās ar metāllūžņu eksportu no Ukrainas uz Rietumiem.

2014.gadā uzņēmēji metāllūžņu pārstrādei Latvijā iegādājās rūpnīcu "Liepājas metalurgs".

Krištaļs un Kazmins arī kontrolē SIA "Karbon", kas Sevastopolē Uzvaras parka rajonā būvēja elitāro apartamentu kompleksu "Victory Hills".

Šajā projektā tika pārsniegts būves stāvu skaits un apbūves platība, tāpēc Krievijas prokuratūra uzņēmumam piesprieda naudassodu. Būve ir iesaldēta.

LETA / Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 44
Šorīt no tirdzniecības centra "Domina Shopping" evakuēti cilvēki
Patīkamas ziņas pensionāriem ar invaliditāti. Viņu maciņi kļūs nedaudz biezāki
Skatīt visus komentārus