15. maijā visi aicināti uz Ģimenes dienai veltītajiem pasākumiem Rīgā.

Rīgā aicina apmeklēt Ģimenes dienai veltītos pasākumus

Ziņas
2016. gada 10. maijā 15:58
Tikko aizvadīta Mātes diena un izskanējuši māmiņām veltīti koncerti, bet jau 15. maijā visi aicināti uz Ģimenes dienai veltītajiem pasākumiem Rīgā, kas notiks galvaspilsētas kultūras centros.

Svētdien, 15. maijā, plkst. 12.00 ģimenes gaidītas Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, koncertā “Brīnumpuķe”. Koncerta apmeklētājus priecēs dziedātāji no bērnu un jauniešu vokālajiem ansambļiem: “Kolibri”, “Knīpas un Knauķi”, “Saulessvece”, “Dvīņi”, “Momo”, “Magonīte” un “Cielaviņa”. Ieeja koncertā ir bez maksas. Līdz ar koncerta apmeklējumu ir iespēja paviesoties jaukajā Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā un apskatīties panorāmu, kas paveras no parka skatu torņa. Ekskursija skatu tornī ir par maksu.

Savukārt plkst. 14.00 Kultūras centrā “Imanta” būs koncertuzvedums “Visās malās mīlestība”. Koncertuzvedumā piedalīsies deju studija “Mazais Andžiņš, bērnu popgrupa “Poppy” un “Little Poppy”, kā arī cirka studijas “Jaunība” dalībnieki kopā ar iluzionistu Valdemāru Veisu. Ieeja šajā koncertā ar iepriekš izņemtiem ielūgumiem.

Šajā dienā plkst. 16.00 Ģimenes dienai veltīts koncertuzvedums notiks arī Kultūras centrā “Mazā ģilde”. Tā pameklētājiem būs iespēja dzirdēt Liepājas bērnu un jauniešu vokālā ansambļa “Gaismiņa”, kā arī Rīgas bērnu un jauniešu vokālā ansambļa “Kolibri” dziedātās dziesmas. Līdz ar dziedātājiem koncertuzvedumā piedalīsies arī  Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” aktieri Agrita Trupa un Pēteris Trups. 

Ģimenes dienai veltītie pasākumi notiek ar Rīgas domes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Zane Bitere/LETA

Izlasi

Māsa atklāj talantīgā aktiera Hīta Ledžera patieso nāves iemeslu 4
Latvijas hokeja izlase pirms čempionāta atpūšas kopā ar ģimenēm un bungo 2
Černobiļas avārijas radiāciju 31 gadu vēlāk fiksē tālajā Čehijā; tur mīt radioaktīvās mežacūkas 19
Pievienot komentāru