Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ikviens apmeklētājs varēs piedalīties Miera ielas iepazīšanas spēlē ”Krustām/šķērsām” un saņemt vērtīgas balvas no Miera ielas.

Nedēļas nogalē notiks festivāls "Miera ielas Vasarsvētki"

Runā Rīga
2016. gada 10. maijā 19:52 2016. gada 10. maijā 19:52
Sestdien, 14.maijā, Miera ielas radošajā kvartālā jau piekto reizi notiks festivāls „Miera ielas Vasarsvētki”, kura laikā no plkst.11.45 līdz 22 apmeklētājus sagaida īpaša svētku programma Miera ielas garumā no Brīvības līdz pat Tallinas ielai.

Uz brīvdabas koncerta skatuves visas dienas garumā uzstāsies dažādu mūzikas žanru pārstāvji. Koncertu ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem atklās Laima Jansone. Uz skatuves uzstāsies arī pūtēju orķestris „Fanfara”  diriģenta Mārča Miķelsona vadībā, džeza kvartets “Hypercube”,  “Jakob Noiman Festival Band”, “Vairāk Kauna Nav”, “Kaktiņš Stūrītis”, “Stūrī Zēvele”, “Les Attitudes Spectrales”, “northern c” un “Apofeoz  Sound System”.

Īpaša svētku programma paredzēta tieši bērniem. Būs iespēja izmēģināt savu roku veiklību vairākās radošajās darbnīcās - pašam izgatavot savas stikla burtiņkrelles, ziedu matu rotu, mozaīku vai masku, kā arī iepazīt grāmatzīmju izšūšanu, kvillingu un leļļu izšūšanu. Varēs uzgleznot savu gleznu  uz stikla, sienas, un pat mannā vai rīsos, kā arī piedalīties kēksiņu dekorēšanas konkursā. Būs pat disenīte bērniem. Griežot lielo laimes ratu varēs arī tikt pie Laimas saldumiem.

Mazākie kino cienītāji varēs skatīt īpaši svētkiem sagatavoto bērnu īsfilmu programmu sadarbībā ar īsfilmu festivālu ”2ANNAS”, savukārt lielākiem būs speciāli sagatavota latviešu īsfilmu programma.

Ikviens apmeklētājs varēs piedalīties Miera ielas iepazīšanas spēlē ”Krustām/šķērsām” un saņemt vērtīgas balvas no Miera ielas. Būs iespēja apdrukāt savu līdzpaņemto krekliņu ar kādu hipsterīgu zīmējumu. Visi vēstures interesenti varēs izstaigāt ekskursiju pa  Miera ielu gida vadībā, uzzināt daudz jaunu faktu, kā arī noklausīties patiesus ielas stāstus no tās iedzīvotājiem.

Paralēli svētkiem darbosies arī zemnieku tirdziņš ar dažādiem lauku labumiem un vērtīgo lietu tirdziņš, kurā varēs iegādāties vintage, dizaineru, amatnieku un citas vērtīgas lietas. Festivāla apmeklētājus sagaida vēl vairāki pārsteigumi.

Ar festivāla programmu var iepazīties interneta vietnē www.mieriela.lv.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 11
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 102
Pievienot komentāru