Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ieeja koncertā bez maksas.

Ģimenes dienā aicina uz bezmaksas koncertu "Satikšanās mūzikā"

Runā Rīga
2016. gada 10. maijā 22:36 2016. gada 10. maijā 22:36
Atzīmējot Ģimenes dienu, 15. maijā plkst. 16.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē notiks koncertuzvedums “Satikšanās mūzikā”, kurā pirmoreiz kopā uzstāsies bērnu un jauniešu vokālie ansambļi “Gaismiņa” (Liepāja) un “Kolibri” (Rīga).

Tā kā Liepājas komponists un vokālā ansambļa “Gaismiņa” krusttēvs Andris Eniņš šogad atzīmēs 70 gadu jubileju, koncertuzvedumā tiks atskaņotas viņa kompozīcijas. Pasākumu iekrāsos Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” aktieri Agita un Pēteris Trupi, kā arī koncertmeistars Normunds Kalniņš.

Vokālais ansamblis “Gaismiņa” dibināts 1995. gada decembrī – mākslinieciskā vadītāja Dzintra Orba un vokālā pedagoģe Ieva Dreimane. Savukārt bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” dibināts 2011. gadā, tā mākslinieciskā vadītāja ir Inita Malnača un vokālā pedagoģe Agnese Malnača. Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ir viens no vecākajiem profesionālajiem nevalstiskajiem leļļu teātriem Latvijā – dibināts 1994. gadā.

Ģimenes dienas koncertuzvedumu “Satikšanās mūzikā” organizē RKTMC “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstu.

Ieeja koncertā bez maksas.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Zane Bitere/LETA

Citi šobrīd lasa

Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Masu kāzas Indijā, kur izprecinātas nabadzīgās musulmaņu meitenes. FOTO 5
Pievienot komentāru