Ieeja koncertā bez maksas.

Ģimenes dienā aicina uz bezmaksas koncertu "Satikšanās mūzikā"

Runā Rīga
2016. gada 10. maijā 22:36 2016. gada 10. maijā 22:36
Atzīmējot Ģimenes dienu, 15. maijā plkst. 16.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē notiks koncertuzvedums “Satikšanās mūzikā”, kurā pirmoreiz kopā uzstāsies bērnu un jauniešu vokālie ansambļi “Gaismiņa” (Liepāja) un “Kolibri” (Rīga).

Tā kā Liepājas komponists un vokālā ansambļa “Gaismiņa” krusttēvs Andris Eniņš šogad atzīmēs 70 gadu jubileju, koncertuzvedumā tiks atskaņotas viņa kompozīcijas. Pasākumu iekrāsos Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” aktieri Agita un Pēteris Trupi, kā arī koncertmeistars Normunds Kalniņš.

Vokālais ansamblis “Gaismiņa” dibināts 1995. gada decembrī – mākslinieciskā vadītāja Dzintra Orba un vokālā pedagoģe Ieva Dreimane. Savukārt bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” dibināts 2011. gadā, tā mākslinieciskā vadītāja ir Inita Malnača un vokālā pedagoģe Agnese Malnača. Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ir viens no vecākajiem profesionālajiem nevalstiskajiem leļļu teātriem Latvijā – dibināts 1994. gadā.

Ģimenes dienas koncertuzvedumu “Satikšanās mūzikā” organizē RKTMC “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstu.

Ieeja koncertā bez maksas.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Zane Bitere/LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 11
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 76
Pievienot komentāru