Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc atteikuma iedot uzsmēķēt, vīrietis izšāva automašīnas logā.

Daugavpilī uz ielas sašauj sievieti pēc atteikuma iedot uzsmēķēt 14

112
2016. gada 11. maijā 13:01 2016. gada 11. maijā 13:01
Daugavpilī uz ielas sašauta sieviete pēc atteikuma iedot uzsmēķēt.

Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne informēja, ka otrdien policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija, ka mikrorajonā "Križi" kāds vīrietis šauj ar pistoli cilvēku virzienā. Vīrieti vietējie iedzīvotāji bija savaldījuši vēl pirms policijas izsaukšanas.

Policija noskaidroja, ka aizdomās turamais sašāva kādu 50 gadus vecu sievieti pie veikala. Viņš paprasīja kādai automašīnā sēdošai sievietei uzpīpēt, bet pēc atteikuma pagāja malā un izšāva automašīnas logā. Sieviete tikusi ievainota kājā.

Izdzirdot šo šāvienu, uz veikala pusi sāka skriet vietējie pusaudži. Aizdomās turamais mēģināja veikt vairākus šāvienus viņu virzienā, bet paštaisītā pistole nenostrādāja.

Policisti veica kratīšanu aizturētā vīrieša īpašumā, kur atrada un izņēma munīciju un granātu. 38 gadus vecs vīrietis agrāk ir vairākas reizes tiesāts par noziegumiem saistībā ar narkotisko vielu apriti, kā arī nonācis redzeslokā saistībā ar šaujamieroču nelikumīgu apriti.

Policijā uzsākts kriminālprocess par divu un vairāku personu slepkavības mēģinājumu.

Kājā sašauta sieviete pēc notikušā tika nogādāta slimnīcā, kur ārsti sniedza viņai nepieciešamo palīdzību un apstrādāja brūci, viņas veselībai briesmas nedraud, informē policija.

BNS / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Atrasta teju mēnesi pazudusī pusaudze Nora 29
Pie Dubultu stacijas uz gājēju pārejas notriec bērnu. Cietušais smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā 40
Britu zinātnieki atklājuši, kāds alkohols jālieto, lai tu sajustos pievilcīgs 4
Skatīt visus komentārus