Rīgā maijā zemākais siltumenerģijas tarifs kopš 2008.gada

Runā Rīga
2016. gada 11. maijā 22:40 2016. gada 11. maijā 22:40
AS "Rīgas siltums" siltumenerģijas tarifs no šā gada 1.maija ir 39,93 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir mazākais siltumenerģijas tarifs kopš 2008.gada 15.oktobra, kad siltumenerģijas tarifs tika piesaistīts dabasgāzes cenai.

Siltumenerģijas tarifs ir par 4% mazāks nekā aprīlī, kad tas bija 41,62 eiro par MWh bez PVN, bet, salīdzinot ar pagājušā gada maiju, siltumenerģijas tarifs sarucis par 26%.

Sagaidāms, ka jūnijā un jūlijā siltumenerģijas tarifs saglabāsies nemainīgi zems. Jūnijā un jūlijā sagaidāmais siltumenerģijas tarifs varētu būt 39,93 eiro par MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs maijā, kā arī prognozes jūnijam un jūlijam noteiktas, pamatojoties uz AS "Latvijas Gāze" publicēto paziņojumu oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" - par dabasgāzes tirdzniecības cenu par tūkstoš kubikmetriem maijam un prognozi jūnijam un jūlijam.

Siltumenerģijas tarifs maijā Rīgā ir arī būtiski mazāks, salīdzinot ar siltumenerģijas tarifu Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 32% mazāks nekā Tallinā un par 36% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Viļņā.

Siltumenerģijas tarifs maijā Rīgā ir mazākais Latvijas lielo pilsētu vidū. Tas ir mazāks par siltumenerģijas tarifu Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā, Jēkabpilī, Jūrmalā un Ventspilī.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Draugi izmisīgi meklē Koknesē pazudušo Paulu 12
Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 16
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtubere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 9
Pievienot komentāru