Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Noejot no skatuves, man nebija pārmetumu, ko esmu tur darījis vai neesmu izdarījis, bija tā foršā sajūta, ka ir izdarīts viss, ko es varēju, un, kā mēs redzam, tas arī atmaksājās," sacīja Justs pēc pusfināla.

Justs pēc spožās uzstāšanās Eirovīzijā: bija sajūta, ka izdarīts viss, ko varēju 85

Kultūra
2016. gada 13. maijā 10:23 2016. gada 13. maijā 10:23
Justam, kurš iekļuvis Eirovīzijas finālā, pēc uzstāšanās pusfinālā ceturtdienas vēlā vakarā bijusi sajūta, ka ir izdarīts viss, ko viņš varēja. Viņš Eirovīzijas finālā uzstāsies ar 20.numuru, piektdien Latvijas Radio intervijā no Stokholmas informēja Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska.

"Atrodoties uz skatuves, es nedomāju par to, vai es izdarīju visu pareizi, kā tas izskatījās, es vienkārši atbrīvojos un izlādējos, tā varētu teikt. Noejot no skatuves, man nebija pārmetumu, ko esmu tur darījis vai neesmu izdarījis, bija tā foršā sajūta, ka ir izdarīts viss, ko es varēju, un, kā mēs redzam, tas arī atmaksājās," Justs pēc pusfināla sniedza īsu interviju Latvijas Televīzijai.

Pēc pusfināla viņš atzina, ka jūtas ļoti noguris. Viņš pastāstīja, ka Stokholmā ieradusies arī viņa ģimene, ko viņš piektdien mēģināšot satikt.

Mēģinājumi sestdien gaidāmajam Eirovīzijas finālam sāksies piektdienas rītā.

"Teikšu to pašu, ko es teicu "Supernovas" fināla beigās, kad zināju, ka esmu uzvarējis. Es teicu, ka parādīšu, uz ko Latvija ir spējīga, un es to izdarīšu," viņš paziņoja.

Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā uzstājās pirmais.

Justs Sirmais uzstājas Eirovīzijas pusfinālā

Otrajā pusfinālā Eirovīzijas finālam ceturtdienas vakarā kopā ar Latviju kvalificējās Gruzija, Austrālija, Bulgārija, Ukraina, Serbija, Polija, Izraēla, Lietuva un Beļģija.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies jau 61.reizi, piedalās 43 dalībvalstis.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss norisinās Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Konkursa norisei līdzi var sekot tiešraidē Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Pērn Latvija starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, pateicoties dziedātājas Aminatas Savadogo sniegumam, ieņēma sesto vietu.

 

Justs Eirovīzijas finālā uzstāsies ar 20.numuru

Kopumā finālā startēs 26 dalībnieki. Pirmais kārtas numurs ticis Beļģijai, liecina informācijas oficiālajā Eirovīzijas mājas lapā.

"Tas ir tuvu beigām, tad jau var arī atcerēties dziesmu," komentēja Kaminska.

Viņa atzina, ka ceturtdien stress ceturtdien bijis liels, gaidot rezultātus, vai Justs kvalificēsies finālam.

"Stress bija liels tieši tāpēc, ka mums bija pirmais kārtas numurs uz skatuves [pusfinālā]. Lai arī cik ļoti labi Justs izpildīja dziesmu un daudzi teica, ka stipra dziesma, bija tik daudz skaitu priekšnesumu, ka likās skatītājs var apmaldīties un aizmirst," viņa teica.

Eirovīzijas fināls Stokholmā notiks sestdienas vakarā.

BNS, Kasjauns.lv / Foto: ITARTASS/LETA, EPA/LETA, AP, AFP/SCANPIX/LETA


Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 7
Miris 5 gadus vecais Vladiks, kurš nonāca komā pēc zobārsta apmeklējuma 23
"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Skatīt visus komentārus