8. maija pēcpusdienā pensionāres meita un mazdēls lietojuši alkoholiskos dzērienus un fiziski viņu iespaidojuši, un sirmgalve, iespējams, pieņēmusi lēmumu - izlēkt pa piektā stāva logu.

Šausmas Ķengaragā: dzērušās meitas un mazdēla iespaidā pensionāre izlec pa logu 48

Ziņas
2016. gada 13. maijā 16:50
Rīgā Valsts policija (VP) aizturējusi divas personas par pensionāres novešanu līdz pašnāvībai, informēja VP.

Pagājušajā svētdienā Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma satraucošu informāciju, ka Rīgā, Maskavas ielā, no kāda daudzdzīvokļu nama piektā stāva pa logu izlēkusi kundze gados. 1928.gadā dzimusī sieviete notikuma vietā mirusi.

Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka dzīvoklī no kura pa logu izlēkusi pensionāre, dzīvojusi viņa, kā arī viņas 57 gadus vecā meita un 34 gadus vecais mazdēls. Meita un mazdēls regulāri lietojuši alkoholiskos dzērienus, kā arī nodarījuši pensionārei miesas bojājumus. Neskatoties uz pāridarījumiem, sirmgalve diemžēl nebija vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par radinieku rīcību.

Arī 8. maija pēcpusdienā pensionāres meita un mazdēls lietojuši alkoholiskos dzērienus un fiziski viņu iespaidojuši, un sirmgalve, iespējams, pieņēmusi lēmumu - izlēkt pa piektā stāva logu.

Policisti notikuma vietā aizturēja abus iereibušos nelaiķes radiniekus - gan 1959.gadā dzimušo meitu, gan 1982.gadā dzimušo mazdēlu.

Šobrīd pret abām aizturētajām personām ir sākts kriminālprocess par novešanu līdz pašnāvībai. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz trim gadiem vai piespiedu darbs.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 54
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 6