Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Līdz pat 18. maijam visiem velobraukšanas profesionāļiem un šī sporta veida entuziastiem vēl ir iespēja pieteikt savu dalību maratonam internetā, aizpildot anketu portālā www.maratoni.lv.

Strauji tuvojas ikgadējais Ķekavas velomaratons

Novadu ziņas
2016. gada 13. maijā 21:55 2016. gada 13. maijā 21:55
Svētdien, 22. maijā, jau trešo gadu pēc kārtas Pierīgā norisināsies vērienīgais Ķekavas velomaratons, kurā ir aicināts piedalīties ikviens riteņbraukšanas entuziasts, lai pārbaudītu savus spēkus kādā no četrām piedāvātajām sacensību distancēm dažādām vecuma un kvalifikācijas grupām. Tāpat kā iepriekš, arī šogad rezultatīvākie dalībnieki savā īpašumā iegūs vērtīgas balvas, turklāt pirmo reizi velomaratona vēsturē Sporta un Tautas distanču kopvērtējuma pirmo vietu ieguvējus sagaida arī īpašs apbalvojums - stikla trofeja -, kas atgādinās par sacensību trases aizraujošo grants seguma posmu.

Kā garākais no sacensību posmiem velomaratona ietvaros tiks piedāvāta

Sporta distance (115 km), kurā piedalīties varēs tikai licencēti sportisti, kas sasnieguši 17 gadu vecumu. Kā nākamā sekos plaši iecienītā Tautas distance (45km), kas dalībniekiem ļaus startēt kā individuāli, tā arī komandas sastāvā. Saliedējošā Ģimeņu distance (10 km) jau tradicionāli pulcēs aktīvākās ģimenes no visas Latvijas, savukārt Bērnu distance (0.5-1 km) patiks arī pašiem mazākajiem riteņbraukšanas cienītājiem vecumā līdz 12 gadiem.

Ķekavas velomaratons ir unikāls Latvijā – arī šogad tā trase būs pielīdzināma leģendārā viendienas velobrauciena „Parīze – Rubē” sacensību trasei, jo distances vedīs gan pa šoseju, gan grants segumu, aizsākoties un arī noslēdzoties Ķekavas pagasta “Bultās”. Pasākuma mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, paaugstināt pašmāju riteņbraucēju meistarības līmeni, kā arī veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū.

Paralēli velomaratonam pasākuma norises vietā apmeklētājiem visas dienas garumā tiks piedāvātas arī vairākas izklaides aktivitātes - atraktīvi pasākuma vadītāji un DJ muzikālais noformējums, degustācijas, konkursi un balvas no sponsoriem, piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem, izbraukumu tirdzniecības stendi un virkne citu aizraujošu piedāvājumu kā lieliem, tā arī maziem.

Līdz pat 18. maijam visiem velobraukšanas profesionāļiem un šī sporta veida entuziastiem vēl ir iespēja pieteikt savu dalību maratonam internetā, aizpildot anketu portālā www.maratoni.lv . Dalības maksa Ģimeņu distancei – 7 EUR, Sporta un Tautas distancēm – 20 EUR, bet dalība Bērnu distancē – bez maksas. Pasākuma dienā dalības maksa pieaugs.

Sacensības organizē SIA „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Velomaratona organizatoru un sponsoru sarūpētais balvu fonds šogad pārsniedz 2000 EUR.

Par AS “Putnu fabrika Ķekava”

AS “Putnu fabrika Ķekava” ir Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs ar teju 50 gadu pieredzi. Kā pilna ražošanas cikla uzņēmums “PF Ķekava” saražo vairāk nekā 65% no kopējā Latvijā ražotā putnu gaļas apjoma no pašu audzētiem cāļiem.

“PF Ķekava” šobrīd strādā 600 darbinieki. Uzņēmums ražo vairāk nekā 240 dažādus vietējas izcelsmes produktus.

Par “Alpha Baltic Sport”

Sporta pasākumu aģentūra SIA “Alpha Baltic Sport” ir mārketinga komunikāciju aģentūras SIA “Alpha Baltic” meitas uzņēmums. SIA “Alpha Baltic Sport” mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū un veicināt pēc iespējas lielāku iedzīvotāju iesaisti lielos tautas sporta pasākumos, kā arī sekmēt sacensību organizācijas attīstību Latvijā augstākajā līmenī. SIA “Alpha Baltic Sport” jau sesto gadu organizēto maratonu sērija ietver atsevišķus tautas un profesionālā sporta pasākumus: šosejas riteņbraukšanā, skrituļslidošanā, kalnu velobraukšanā jeb MTB, skriešanā un distanču slēpošanā. Sacensības pulcē gan lielu dalībnieku, gan skatītāju skaitu. Visi sporta pasākumi ir starptautiska mēroga, lielākā aktivitāte ir no Baltijas valstīm: Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Maratonu posmos piedalās visu paaudžu dalībnieki – sporta, tautas, kā arī bērnu distancēs.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 17
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 1
Tēmas: Ķekava
Pievienot komentāru