8 Foto
Policijas galvenā versija – iesaistīto personu iepriekšējs konflikts.

Jelgavā nenoskaidroti ļaundari nodedzinājuši BMW. FOTO 13

Ziņas
2016. gada 14. maijā 07:01
Pagājušajā otrdienā 10.maijā, Jelgavā, Lielajā ielā, iespējams, tīši nodedzināta BMW markas automašīna. Policija incidentu saista ar atsevišķu personu iepriekšēju konfliktu, taču auto īpašnieks internetā sūdzas, ka kādam nebūs paticis automašīnā piestiprinātais Latvijas karodziņš.

Dedzinātāju mērķis bija BMW markas 323i modeļa automašīna. Kā interneta forumā raksta automašīnas īpašnieks, kurš gan vārdu neatklāj, viņaprāt šādi pret viņu vērsušies tie, kuriem nepaticis automašīnā iestiprinātais Latvijas karodziņš: „Nu tādi man 9.maijā pārsteigumi – ir nodedzināts mans e46, kas kalpojis jau deviņus gadus un bija ļoti laba mašīna. Laikam kādam nepatika, ka man salonā stāv Latvijas karodziņš. Tika veikta arī ekspertīze un uzreiz parādījās ļaunprātīga dedzināšana.”

Policijai cita versija

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, komentējot notikušo apgalvo, ka ekspertīžu process joprojām turpinās: „Pašlaik nekas neliecina, ka dedzināšanas iemesli ir saistīti ar politisku nostāju. Galvenā versija šobrīd saistīta ar iesaistīto personu iepriekšēju savstarpēju konfliktu risināšanu.” Par notikušo uzsākts arī kriminālprocess.


Kasjauns.lv/Foto:

www.e46.lv
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 1
  • Kijevā nošauts bijušais Krievijas Valsts domes deputāts Voroņenkovs 21
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 23