Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Urbanovičam neesot šaubu, ka Latvijā Obamas rekomendācijas šajā jautājumā tiktu saklausītas.

Urbanovičs vēstulē Obamam lūdzis risināt nepilsoņu jautājumu Latvijā 219

Politika
2016. gada 16. maijā 09:33 2016. gada 16. maijā 09:33
Saeimas opozīcijas frakcijas "Saskaņa" priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs vērsies ar vēstuli pie ASV prezidenta Baraka Obamas, aicinot viņu palīdzēt risināt nepilsoņu jautājumu Latvijā.

Urbanovičs laikrakstam "Vesti Segodņa" pauž, ka uzskatīja par nepieciešamu vērsties pie Obamas, cerot, ka pilnvaru termiņa noslēgumā ASV prezidents vēlēsies papildināt paveikto darbu sarakstu ar nepilsoņu problēmas risināšanu Latvijā. Laikrakstā arī citēts vēstules tulkojums, kurā Urbanovičs klāsta - iniciatīva atcelt nepilsoņu institūtu Latvijā varētu kļūt par spožu ASV līderības potenciāla demonstrējumu.

Viņam neesot šaubu, ka Latvijā Obamas rekomendācijas šajā jautājumā tiktu saklausītas. "Pasaulē kļūs par vienu draudu mazāk, bet vairāk par 200 000 cilvēku iegūs iespēju izmantot demokrātiskās tiesības pilnā apmērā," norāda Urbanovičs.

Tāpat Urbanovičs apgalvo, ka viņš daudz komunicē ar politiķiem un sabiedriskajiem darbiniekiem un latvieši saprotot, ka rīkojušies netaisnīgi. Urbanovičs vēstulē piebilst, ka ievēlēts visos parlamenta sasaukumos, sākot no 1993.gada.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA, AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 35
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Masu kāzas Indijā, kur izprecinātas nabadzīgās musulmaņu meitenes. FOTO 3
Skatīt visus komentārus