Urbanovičam neesot šaubu, ka Latvijā Obamas rekomendācijas šajā jautājumā tiktu saklausītas.

Urbanovičs vēstulē Obamam lūdzis risināt nepilsoņu jautājumu Latvijā 219

Ziņas
2016. gada 16. maijā 09:33
Saeimas opozīcijas frakcijas "Saskaņa" priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs vērsies ar vēstuli pie ASV prezidenta Baraka Obamas, aicinot viņu palīdzēt risināt nepilsoņu jautājumu Latvijā.

Urbanovičs laikrakstam "Vesti Segodņa" pauž, ka uzskatīja par nepieciešamu vērsties pie Obamas, cerot, ka pilnvaru termiņa noslēgumā ASV prezidents vēlēsies papildināt paveikto darbu sarakstu ar nepilsoņu problēmas risināšanu Latvijā. Laikrakstā arī citēts vēstules tulkojums, kurā Urbanovičs klāsta - iniciatīva atcelt nepilsoņu institūtu Latvijā varētu kļūt par spožu ASV līderības potenciāla demonstrējumu.

Viņam neesot šaubu, ka Latvijā Obamas rekomendācijas šajā jautājumā tiktu saklausītas. "Pasaulē kļūs par vienu draudu mazāk, bet vairāk par 200 000 cilvēku iegūs iespēju izmantot demokrātiskās tiesības pilnā apmērā," norāda Urbanovičs.

Tāpat Urbanovičs apgalvo, ka viņš daudz komunicē ar politiķiem un sabiedriskajiem darbiniekiem un latvieši saprotot, ka rīkojušies netaisnīgi. Urbanovičs vēstulē piebilst, ka ievēlēts visos parlamenta sasaukumos, sākot no 1993.gada.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA, AFP/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 20
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 23
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 27