Urbanovičam neesot šaubu, ka Latvijā Obamas rekomendācijas šajā jautājumā tiktu saklausītas.

Urbanovičs vēstulē Obamam lūdzis risināt nepilsoņu jautājumu Latvijā 219

Politika
2016. gada 16. maijā 09:33 2016. gada 16. maijā 09:33
Saeimas opozīcijas frakcijas "Saskaņa" priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs vērsies ar vēstuli pie ASV prezidenta Baraka Obamas, aicinot viņu palīdzēt risināt nepilsoņu jautājumu Latvijā.

Urbanovičs laikrakstam "Vesti Segodņa" pauž, ka uzskatīja par nepieciešamu vērsties pie Obamas, cerot, ka pilnvaru termiņa noslēgumā ASV prezidents vēlēsies papildināt paveikto darbu sarakstu ar nepilsoņu problēmas risināšanu Latvijā. Laikrakstā arī citēts vēstules tulkojums, kurā Urbanovičs klāsta - iniciatīva atcelt nepilsoņu institūtu Latvijā varētu kļūt par spožu ASV līderības potenciāla demonstrējumu.

Viņam neesot šaubu, ka Latvijā Obamas rekomendācijas šajā jautājumā tiktu saklausītas. "Pasaulē kļūs par vienu draudu mazāk, bet vairāk par 200 000 cilvēku iegūs iespēju izmantot demokrātiskās tiesības pilnā apmērā," norāda Urbanovičs.

Tāpat Urbanovičs apgalvo, ka viņš daudz komunicē ar politiķiem un sabiedriskajiem darbiniekiem un latvieši saprotot, ka rīkojušies netaisnīgi. Urbanovičs vēstulē piebilst, ka ievēlēts visos parlamenta sasaukumos, sākot no 1993.gada.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA, AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 31
Skatīt visus komentārus