Ar teju divu stundu koncertu, dievkalpojumu un uzrunām Torņakalna baznīcā izskanēja šī gada Vasarsvētku koncerts.

Par spīti lietainajam laikam, Vasarsvētkos Torņakalna baznīcā pulcējas simtiem ļaužu. FOTO 15

Sabiedrība
2016. gada 16. maijā 12:26 2016. gada 16. maijā 12:26
15. maijā Torņakalna baznīcā notika Vasarsvētku koncerts un bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumiem vajadzīgo ziedojumu vākšanas dievkalpojums.

Rīgas Lutera draudze arī šogad turpināja tradīciju, un Vasarsvētkos ierastā svētku dievkalpojuma vietā rīkoja labdarības koncertu ar sabiedrībā pazīstamu mūziķu piedalīšanos. Tie ir lieli svētki ne tikai pašiem, bet arī kalpo kā aicinājums būt kopā ikvienu. Lietainie laikapstākļi nebija šķērslis, lai vienuviet pulcētu ļaudis Dievnamā.

Jau krietnu laiku pirms koncerta sākšanās ļaužu straumes plūda uz Torņakalna baznīcu. Šogad Citādā dievkalpojumā uzstājās dziedātāji Linda Leen, Intars Busulis, Jānis Apeinis, Evita Zālīte, virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis un citi mūziķi. Vasarsvētku dievkalpojumā Torņakalna baznīca pulcēja lielu skaitu apmeklētāju, starp draudzes patstāvīgajiem locekļiem bija arī neskaitāmi ļaudis, kas lūgšanu namā ieradās tieši, lai noklausītos labdarības koncertu. Pēc dievkalpojuma blakus esošajā baznīcas ēkā notika labdarības pasākums, kur sirsnīgā gaisotnē ikviens varēja piedalīties stādu un kūku labdarības izsolē.

Dziedātāja Linda Leen jau vairākus gadus uzstājās Vasaras svētku koncertos Torņakalna baznīcā.

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Skatīt visus komentārus