Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Rīkotāji ar nožēlu paziņo: naudas trūkuma dēļ atcelts "Holi" festivāls Rīgā 15

Sabiedrība
2017. gada 19. maijā 16:31 2017. gada 19. maijā 16:31
Kasjauns.lv
Bēdīgas ziņas pienākušas visiem šī Indijas garīgā festivāla faniem Latvijā - organizatori paziņojuši, ka tiek atcelts 3. jūnijā Lucavsalā paredzētais "Holi krāsu festivāls". 

"Paldies visiem atbalstītājiem, kas apmeklēja festivālu abos iepriekšējos gados. Ticējām idejai un neatlaidīgi strādājām pie tā, lai festivāls notiktu arī šajā gadā, tomēr finansiālu apsvērumu dēļ mums nākas festivālu atcelt," informē festivāla idejas autors Zigurds Kursišs. 

Viņš saka: "Atvainojamies visiem, kas 3. jūnijā plānoja doties uz festivālu un jau bija iegādājušies ieejas biļetes. Nauda par biļešu iegādi tiks atgriezta, cik drīz vien iespējams."

Tiem, kuri jau nopirkuši biļetes, naudu var atgūt "Biļešu servisā": ja biļetes pirktas internetā, tās nomināla vērtība tiks atmaksāta līdz 16. jūnijam, bet ja pirktas kasēs, tad naudu varēs saņemt, dodoties uz kasi un uzrakstos iesniegumu. 

Savukārt ja biļete pirkta "shop.holi.lv", sūti vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, konta numuru un iegādātās biļetes veidu un cenu uz info@holi.lv, ar norādi "Naudas atgriešanai". Ja biļete iegādāta ar rēķina starpniecību, nauda tiks atgriezta kontā tuvāko dienu laikā.

"HOLI krāsu festivāla" saknes meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. Latvijā festivāls pirmo reizi notika 2015. gadā. 
 

Citi šobrīd lasa

"Teātris ir ļoti greizsirdīgs partneris" - Zane Dombrovska atklāj, kāpēc pameta skatuvi
Drīzumā būs īpaši aktuāli: kādu saldētavu izvēlēties, lai pietiktu nelielai ģimenei?  1
Ilze Skromane noliedz versiju par māsas pašnāvību un vaino Indijas policiju bezdarbībā
Skatīt visus komentārus