Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Likumsargi noskaidrojuši, ka 1962.gadā dzimusī ģimenes ārste no Rēzeknes izrakstījusi divas receptes psihotropo vielu saturošiem medikamentiem.

Aiztur ģimenes ārsti, kura nelikumīgi izrakstījusi receptes 20

112
2016. gada 18. maijā 13:01 2016. gada 18. maijā 13:01
Rēzeknē par nelikumīgo recepšu izrakstīšanu likumsargi aizturējuši ģimenes ārsti, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Anastasija Laizāne.

Likumsargi noskaidrojuši, ka 1962.gadā dzimusī ģimenes ārste no Rēzeknes izrakstījusi divas receptes psihotropo vielu saturošiem medikamentiem. Vienu no izrakstītajām receptēm kopā ar tabletēm kāda cita persona, 1988.gadā dzimusi sieviete, mēģināja nodot apcietinājumā esošam vīrietim. Abas sievietes tika aizturētas.

Patlaban policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kas sākts saistībā ar ģimenes ārstes un otras personas pretlikumīgām darbībām pēc diviem Krimināllikuma pantiem - 250.panta 1.daļas "Par receptes izrakstīšanu bez medicīniskās nepieciešamības vai cita dokumenta nelikumīgu izrakstīšanu narkotiskas vai psihotropas vielas saņemšanai, kā arī par narkotiskas vai psihotropas vielas izsniegšanu bez receptes vai cita dokumenta vai zinot, ka recepte vai cits dokuments ir fiktīvs vai nelikumīgi izrakstīts, ja šādas darbības izdarītas mantkārīgā nolūkā vai citas personiskas ieinteresētības dēļ", par ko draud brīvības atņemšana līdz trīs gadiem, kā arī pēc 309.panta 2.daļa "Par narkotisko, psihotropo vielu, sprāgstošo vielu, ieroču vai munīcijas nodošanu personām, kuras ievietotas īslaicīgās aizturēšanas vai ieslodzījuma vietās, vai saņemšanu no šādām personām", par ko draud līdz sešiem gadiem ilgs cietumsods.

Izmeklēšanas ietvaros policija skaidros, cik ilgi turpinājās ārstes pretlikumīgās darbības.

BNS/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 23
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 4
Skatīt visus komentārus