Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nosaukums "KPV" (tulkojumā - Kam pieder valsts?) neatbilstot normatīvo aktu prasībām.

Kaimiņa partijas nosaukums neatbilst prasībām; UR atsakās to reģistrēt 102

Politika
2016. gada 20. maijā 20:44 2016. gada 20. maijā 20:44
Uzņēmumu reģistrs (UR) pagaidām nav reģistrējis Artusa Kaimiņa jaundibināto partiju "KPV", jo nosaukums neatbilst normatīvo aktu prasībām, jo šāds nosaukums Latvijā ir kādam uzņēmumam, paziņojumā presei informē Kaimiņš.

Trūkumu novēršanai dots laiks līdz 18.augustam. Nākamnedēļ tiks sasaukta partijas valdes sēde, kurā tiks lemts par tālāko rīcības plānu, informē Kaimiņš.

UR pamato, ka komercreģistrā ir reģistrēta un ierakstīta sabiedrība ar ierobežotu atbilstību "KPV", līdz ar to politisko partiju reģistrā nav iespējams ierakstīt partiju ar šādu nosaukumu.

Kaimiņš skaidro, ka, gatavojoties partijas dibināšanai, dokumenti tika sagatavoti atbilstoši Politisko partiju likumam, tādēļ ir radusies partijas nosaukuma neatbilstība normatīvo aktu prasībām.

Jau ziņots, ka Artuss Kaimiņš partiju nodibināja 3.maijā.

"Latvijas Faktu" aptauja liecina, ka Kaimiņa partiju atbalsta 6,1%, un viņa partija ir ceturtā populārākā citu politisko partiju vidū.

BNS/ Foto: Shutterstock, Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 35
Skatīt visus komentārus