Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Glābēji aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem, atpūšoties pie ūdenstilpnēm un dodoties peldēties.

Brīvdienās atpūta pie ūdeņiem traģiski beigusies diviem cilvēkiem

112
2016. gada 23. maijā 09:02 2016. gada 23. maijā 09:02
Aizvadītajā nedēļas nogalē glābēji vairākkārt devušies palīdzēt nelaimē uz ūdens nokļuvušiem cilvēkiem, tomēr divu cilvēku dzīvības glābt nav izdevies, tāpēc glābēja mudina cilvēkus atpūsties piesardzīgi.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), sestdien ap plkst.8 saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Ventspilī, kur Ventas upē slīka vīrietis. Līdz ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdim cits vīrietis palīdzēja slīkstošajam vīrietim noturēties virs ūdens. Glābēji abus vīriešus izvilka no ūdens un nodeva mediķu aprūpē.

Sestdien glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Ložmetējnieku ielā, Liepājā, kur apmēram 1,5 kilometrus no krasta jūrā slīka vīrietis. Glābēji apmēra 60 gadus veco vīrieti no ūdens izcēla jau bez dzīvības pazīmēm.

Svētdien neilgi pēc plkst.14 glābēji steidzās uz Blaumaņa ielu Smiltenē, kur Klievezerā slīka cilvēks. Glābēju ierašanās brīdī cilvēks jau atradās zem ūdens. Glābēji apmēram 21 gadus veco jaunieti zem ūdens atrada, nogādāja krastā un nodeva mediķiem, kas veica atdzīvināšanas pasākumus, tomēr vīrieti atdzīvināt neizdevās.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un, atpūšoties pie ūdenstilpnēm un dodoties peldēties, ievērot piesardzību un parūpēties par savu drošību, lai atpūta nepārvērstos traģēdijā.

LETA / Foto: Jānis Krakops/LETA

Citi šobrīd lasa

Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 31
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 16
Pievienot komentāru