Aicina pieteikties tirdzniecībai Zāļu tirgū

Runā Rīga
2016. gada 23. maijā 16:10 2016. gada 23. maijā 16:10
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos tirdzniecībai tradicionālajā Zāļu tirgū, kas šogad notiks 22. jūnijā Doma laukumā, Herdera laukumā, Jaunielā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās.

Zāļu tirgum aicina pieteikties amata meistarus – individuālos latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotājus, zemniekus ar vasaras ražas veltēm, gaļas, zivju, maizes, siera un to pārstrādes produktu individuālos ražotājus, biškopjus ar biškopības produkciju, kā arī no dabīgām izejvielām gatavotas kopjošās kosmētikas, pirts lietu un piparkūku individuālos ražotājus. Zāļu tirgū, kā allaž, gaidīti arī jāņuzāļu un vainagu tirgotāji.

Zāļu tirgus Tirdzniecības noteikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnēs www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli” un

www.avesol.riga.lv

. Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski no 23. maija plkst. 15.00 līdz 30. maija plkst. 12.00, pieteikumus nosūtot uz e-pasta adresi avesol@riga.lv , bet jāņuzāļu un zemeņu tirgotāju pieteikumi tiks pieņemti līdz 8. jūnija plkst. 12.00.

Zāļu tirgu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Māmiņu Aneti šokē Litenes pamatskolas skolotājas rupjība: "Manu bērnu saukā par idiotu un stulbeni" 131
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 17
Diena PĒC: tā izskatās leģendārā Glāstonberijas festivāla vietā šorīt 2
Pievienot komentāru