Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Ogrē tūrisma sezonu atklās ar Līkā tilta regati

Novadu ziņas
2016. gada 24. maijā 15:57 2016. gada 24. maijā 15:57
Sestdien, 28. maijā, Ogrē ar tradicionālo Līkā tilta regati pa Ogres upi tiks atklāta jaunā tūrisma sezona. Pasākuma ietvaros laikā regates dalībniekiem, līdzjutējiem un skatītājiem tiks piedāvātas dažādas interesantas un aizraujošas aktivitātes.

Pulksten 12.30 sāksies regates dalībnieku reģistrēšanās. No pulksten 13.00 līdz 15.00 noritēs Līkā tilta regates sacensības, kuru galvenā balva būs ceļojums no Rīgas līdz Stokholmai un atpakaļ ar „Tallink” prāmi.

No pusvieniem dienā pie gājēju tilta, pašus mazākos priecēs dažādas atrakcijas, par kurām būs parūpējusies „O-veselības” komanda, kā arī piparkūku apgleznošana. Piedzīvojumu parks „Aļaska” piedāvās aizraujošu nobraucienu pāri Ogres upei un citas atrakcijas.

Interesenti varēs  izmēģināt slackline – lentošanu, kas ir balansēšana uz šauras lentas, kura ir nospriegota starp diviem objektiem, piemēram, kokiem. Jāatzīmē, ka  pasaulē šī nodarbe attīstās ļoti strauji, gūstot arvien lielāku popularitāti arī Latvijā. Paraugdemonstrējumus un aktivitātes nodrošinās „SlacklineLV”. Varēs arī izmēģināt roku loka šaušanā pieredzējušu lietpratēju vadībā.

Trijos pēcpusdienā sāksies Flyboard paraugdemonstrējumi. Flyboard ir ūdens motocikla jaudas, veikborda, ūdesslēpju un akrobātisko triku apvienojums, kas ļauj lidot pat līdz 12 metriem virs ūdens, nirt kā delfīnam un izbaudīt pilnīgu lidojuma brīvību. Paraugdemonstrējumus nodrošinās „turbīndēlis.lv”.

Regatē katrā komandā nepieciešami trīs cilvēki, kuri gatavi doties aizraujošā  braucienā noteiktā distancē pa Ogres upi, sacenšoties ar citiem dalībniekiem. Divi no viņiem – airētāji, no kuru veiklības un prasmes būs atkarīga komandas nokļūšana galamērķī. Trešais komandas biedrs - karoga turētājs, paredzēts kā īpašs komandas iedvesmotājs un uzmundrinātājs. Komanda, kura visātrāk veiks distanci savā īpašumā iegūs galveno balvu, Kasjauns.lv informēja Ogres novada Tūrisma informācijas centra pārstāve Laura Jakoviča

Ar sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori – Ogres novada Tūrisma informācijas centrs. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 27. maijam pulksten 18.00 aizpildot

pieteikumu tiešsaistē

, nosūtot anketu pa e-pastu info@visitogre.lv vai aizpildot to klātienē Ogres novada Tūrisma informācijas centrā Ogrē, Brīvības ielā 12a. Dalība pasākumā – bez maksas.

Kasjauns.lv/Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 19
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 10
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari 4
Pievienot komentāru