Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Māris Brokāns pagājušajā mēnesī devās uz Lielbritāniju, lai atrastu savu sievu.

Māris no Latvijas Lielbritānijā piekauj savu sievu un ar šķērēm sadur viņas draugus 31

112
2016. gada 24. maijā 20:56 2016. gada 24. maijā 20:56
Latvietis Māris Brokāns Lielbritānijā notiesāts par savas sievas sišanu un viņas draugu saduršanu ar šķērēm, vēsta laikraksts "Lincolnshire Echo".

Brokāns pagājušajā mēnesī devās uz Lielbritāniju, lai atrastu savu sievu. Pēc pāra pašķiršanās 2012.gadā viņa bija apmetusies Bostonā. Brokāns 16.aprīlī ievācās īpašumā līdzās savai sievai un komunikāciju ar viņu sāka, draudot nogriezt sievietes matus.

Jau nākamajā dienā Brokāns devās uz sievietes māju, draudot nogriezt viņas matus, pārgriezt viņas vēderu un nogalināt viņu. Divi sievietes draugi mēģināja viņu aizstāvēt, bet Brokāns abus sadūra ar šķērēm, kuras turēja rokā. Viņš piekāva arī savu sievu.

Brokāns vēlāk policijai stāstīja, ka viņam uzbrukuši pieci vīrieši. Viņš savu vainu atzina un skaidroja, ka vardarbību izraisījušas viņa jūtas pret bijušo dzīvesbiedri. Vīrietis saprot, ka viņa rīcībai nav attaisnojuma, kā arī vēlas atvainoties par notikušo.

Brokānam piespriests desmit mēnešu cietumsods. Tiesa arī noteikusi, ka viņam būs aizliegts kontaktēties ar bijušo sievu piecus gadus.

LETA/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 26
Aizraujošs skaistums! Apakšveļas zīmola “Victoria's Secret” gadskārtējā modes skate 3
Skatīt visus komentārus