11 Foto

Informācija par "Toyota" Rīgas velo maratonu 1

Ziņas
2016. gada 27. maijā 01:48
Ceturtdien, 26. maijā, Rīgas domē notika preses konference par „Toyota” Rīgas velomaratonu. Preses konferencē piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, „Toyota” Rīgas velomaratona organizators Igo Japiņš, „Toyota Baltic AS” ģenerāldirektors Osvaldo Valentīni un profesionālais riteņbraucējs Toms Skujiņš.

„Toyota” Rīgas velomaratons, kas šogad notiks jau 33. reizi, ar Rīgas domes atbalstu risināsies 19.jūnijā. Maratona starts un finišs būs 11.novembra krastmalā, bet tā trases vedīs pa vairākām Rīgas ielām, tiltiem un arī Vecrīgu. „Toyota” Rīgas velomaratons pulcēs gan profesionālus riteņbraucējus, gan velosporta mīļotājus, gan ģimenes ar bērniem.

Profesionāļi aicināti piedalīties Sporta braucienā, kura distance būs 79 km, entuziastiem tiek piedāvātā 16 vai 32 km garā Tautas distance, bet „Spices” Ģimeņu distance būs 16 km. Tautas distances dalībnieki cīnīsies par Rīgas mēra kausu. Visi „Toyota” Rīgas velomaratona dalībnieki saņems piemiņas medaļas, kā arī būs sarūpētas citas dažādas balvas.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Parisa Hiltone apstiprina, ka atradusi Īsto. FOTO 3
  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 125
  • Čikāgā mūžībā pavadīts Alberts Legzdiņš 16