Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Policija skaidro, ka šobrīd tiek veiktas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā un izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiek sniegti.

Vietējie satraukušies par Jēkabpilī izvarotu nepilngadīgu puisi 26

112
2016. gada 27. maijā 06:30 2016. gada 27. maijā 06:30
Jēkabpilī paklīdušas runas par šausmīgu dzimumnoziegumu – vietējie runā par kāda nepilngadīga zēna izvarošanu. Policija sīkāku informāciju par notikumiem Jēkabpilī pagaidām nesniedz.

Kasjauns.lv informē jēkabpilietis Aleksandrs (vārds mainīts). Vīrietis, stāsta, ka ir satraukts un nesaprot, vai tiešām viņa pilsētā pastrādāts kārtējais seksuālais uzbrukums nepilngadīgajam. Vietējiem nekas vairāk par notikušo gan nav zināms.

Uzsākts kriminālprocess

Policija notikumus Jēkabpilī pagaidām komentē izvairīgi – vien apstiprina to, ka 21.maijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemts šāds iesniegums.

„Pamatojoties uz saņemto iesniegumu, Jēkabpils iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 16.nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret tikumību un dzimumneaizskaramību,” informē Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Policija skaidro, ka šobrīd tiek veiktas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā un izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiek sniegti.

Kasjauns.lv/Foto: Shutterstock.com

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 34
Skatīt visus komentārus