Policija skaidro, ka šobrīd tiek veiktas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā un izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiek sniegti.

Vietējie satraukušies par Jēkabpilī izvarotu nepilngadīgu puisi 26

Ziņas
2016. gada 27. maijā 06:30
Jēkabpilī paklīdušas runas par šausmīgu dzimumnoziegumu – vietējie runā par kāda nepilngadīga zēna izvarošanu. Policija sīkāku informāciju par notikumiem Jēkabpilī pagaidām nesniedz.

Kasjauns.lv informē jēkabpilietis Aleksandrs (vārds mainīts). Vīrietis, stāsta, ka ir satraukts un nesaprot, vai tiešām viņa pilsētā pastrādāts kārtējais seksuālais uzbrukums nepilngadīgajam. Vietējiem nekas vairāk par notikušo gan nav zināms.

Uzsākts kriminālprocess

Policija notikumus Jēkabpilī pagaidām komentē izvairīgi – vien apstiprina to, ka 21.maijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemts šāds iesniegums.

„Pamatojoties uz saņemto iesniegumu, Jēkabpils iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 16.nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret tikumību un dzimumneaizskaramību,” informē Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Policija skaidro, ka šobrīd tiek veiktas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā un izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri netiek sniegti.

Kasjauns.lv/Foto: Shutterstock.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • 7 padomi, kā pavasara tīrīšanā iesaistīt visu ģimeni (arī bērnus) 0
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 16
  • Jaunais vīrs uzreiz pēc laulību ceremonijas no sievas "izsūc" dvēseli 3