Jaunais vīrietis vairāku cilvēku klātbūtnē bija novilcis bikses.

Piedzēries tūrists no Spānijas atkailinās Vecrīgas ielās. VIDEO 9

Ziņas
2016. gada 27. maijā 13:49
Ceturtdienas rītā Rīgā aizturēts iereibis spāņu tūrists, kurš atkailinājās Vecrīgā, Mārstaļu ielā, informēja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis.

26.maija rītā Rīgas videonovērošanas centra darbinieki saņēma informāciju par kādu jaunieti, kurš atkailinājies Vecrīgā, Mārstaļu ielā. Jaunais vīrietis vairāku cilvēku klātbūtnē bija novilcis bikses, bet kādu brīdi vēlāk viens no jaunieša draugiem pēc puskailā vīrieša iepliķēšanas, palīdzēja bezrūpīgajam tūristam apģērbties.

Policijas ekipāžai ierodoties notikuma vietā, jaunietis bija apģērbies un kategoriski noliedza, ka būtu atkailinājies. Policijas darbinieki norādīja uz netālu esošo videokameru, kas rosināja vīrieti atzīties savās darbībās.

Persona tika aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu. Tāpat tika veikta personas alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, pēc kuras izdevās konstatēt, ka persona ir 2,31 promiles reibumā. Lieta tika izskatīta uz vietas un personai piemērots sods 250 eiro apmērā.


LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 60
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8