Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Lauzts teju 300 000 eiro vērtais līgums par formas tērpu nodrošināšanu. Visticamāk, tiks izsludināts jauns iepirkums.

Nespējot tos uzšūt gana labus, šūšanas firma lauž līgumu par formastērpiem VID darbiniekiem 23

Sabiedrība
2016. gada 28. maijā 13:56 2016. gada 28. maijā 13:56
Šūšanas uzņēmums VIK, kuram nevedās ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku formu šūšanu, nolēmis lauzt gandrīz 300 tūkstošu eiro vērto līgumu, piektdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas Sešos".

Raidījums arī norāda, ka par līguma laušanu, ja par to paziņots savlaicīgi, proti, divus mēnešus iepriekš, soda sankcijas nav paredzētas.

"Šajās 60 dienās jāskatās, varbūt kaut kas papildus jāpielabo vai jāpiekoriģē, bet visādi citādi pasūtījums šobrīd ir veikts tā, lai klientu apkalpošanā nodarbinātie ar apģērbiem būtu nodrošināti," sacīja VID sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Teice-Mamaja.

Tāpat VID pārstāvji raidījumam atzīmējuši, lai gan līgums bija slēgts par teju 300 tūkstošiem eiro, tas nenozīmē, ka visa šī summa ir arī iztērēta. Līdz šim VID uzņēmumam par izpildītajiem pasūtījumiem ir samaksājis 90 tūkstošus eiro.

Raidījums arī atgādināja - lai gan apģērbu kompānija VIK šuva katram VID darbiniekam individuāli, pirms tam ņemot mērus un veicot pielaikošanu, VID darbiniekiem formas bieži neesot derējušas un tās nācies ne vienu reizi vien pāršūt un pielabot.

Tāpat raidījums ziņo, ka VID nolēmis sludināt jaunu iepirkumu konkursu.

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas.

BNS/Foto: LETA

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 16
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 69
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 12
Skatīt visus komentārus