66 Foto
"Mums tam ir jāpiemērojas, mums tas ir jākontrolē, kā arī jāsaprot, ka tā ir nākotne, nav ceļa atpakaļ," sacīja Hammonds.

Futurologs: "21.gadsimts būs masu migrācijas gadsimts" 43

Ziņas
2016. gada 29. maijā 09:30
Turpinoties straujam nevienlīdzīgi izvietotu pasaules iedzīvotāju skaita pieaugumam, 21.gadsimts kļūs par masu migrācijas gadsimtu, šonedēļ notikušajā nākotnes tendenču forumā "LMT Smart Future" sacīja futūrists Rejs Hammonds.

Kā prognozēja futurologs, cilvēku skaits no pašlaik esošā 7,1 miljarda sasniegs 8,2 miljardus 2030.gadā, laikā līdz 2050. gadam pieaugs līdz deviņiem vai desmit miljardiem, bet gadsimta beigās uz planētas varētu dzīvot jau 11 miljardi cilvēku.

"Savienojot šo straujo iedzīvotāju skaita pieaugumu ar nevienmērīgu to izvietojumu, iegūsim globālu cilvēku kustību, masu migrāciju, kas būs novērojama visā pasaulē," sacīja eksperts. "21.gadsimts būs masu migrācijas gadsimts."

"Mums tam ir jāpiemērojas, mums tas ir jākontrolē, kā arī jāsaprot, ka tā ir nākotne, nav ceļa atpakaļ," piebilda Hammonds.

Kā ziņots, šonedēļ Rīgā norisinājās nākotnes tendencēm veltīts forums "LMT Smart Future", kurā pasaules līmeņa eksperti un Latvijas viedokļu līderi dalījās savās prognozēs par visdažādākajām tēmām - no tehnoloģijām, biznesa un ražošanas un beidzot ar pilsētvidi un enerģētiku.


LETA / Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 18
  • Lietuvietis Ēvalds izkrāpj 100 miljonus ASV dolāru, savās shēmās izmantojot arī Latviju 3
  • Policija atradusi deviņus gadus veco Artūru, kurš vakarā nepārnāca mājās 6