Atrodoties saulē pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ūdens, kā arī aptuveni no plkst.11 līdz 15 ik pa laikam ir jāatrodas arī ēnā.

Mediķi snieguši palīdzību 7 saulē pārkarsušiem cilvēkiem, to skaitā 2 maziem bērniem 5

Ziņas
2016. gada 29. maijā 12:47
Vakar mediķi snieguši palīdzību septiņiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Lielākā daļa no viņiem ilgstoši atradušies saulē. Tā Rīgas reģionā kāda pasākuma laikā slikti kļuvis piecus gadus vecam zēnam. Tāpat četrus gadus vecs zēns, ilgstoši atrodoties saulē, zaudējis samaņu.

Slimnīcā ar pārkaršanu nogādāts arī kāds 31 gadus vecs vīrietis, kurš alkohola reibumā ilgstoši gulējis zālē. Tāpat slimnīcā nogādāts 30 gadus vecs vīrietis, kurš saulē ilgstoši spēlējis futbolu.

Bukša atgādināja, ka atrodoties saulē pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ūdens, kā arī aptuveni no plkst.11 līdz 15 ik pa laikam ir jāatrodas arī ēnā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1272 izsaukumus, no kuriem 306 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Kā ziņots, sinoptiķi brīdina, ka šodien pēcpusdienā valsts dienvidu daļā ir gaidāms liels karstums. No plkst.13 līdz plkst.17 valsts dienvidu daļā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz plus 27 un pat plus 28 grādiem.

LETA / Foto: Rinalds Ekmanis/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 48
  • Kādā viensētā atrod mirušu bezvēsts pazudušo Māri, kuru meklēja 4 mēnešus 2