Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kampars uzskata, ka kopumā mikroklimats partijā esot daudz labāks nekā pusgadu atpakaļ.

Artis Kampars: "Āboltiņai nav laiks aiziet" 53

Politika
2016. gada 30. maijā 08:40 2016. gada 30. maijā 08:40
Neskatoties uz kritiku, "Vienotības" līderei Solvitai Āboltiņai nav laiks pilnībā aiziet no partijas, jo viņa politiskajam spēkam vēl būs ļoti noderīga, šādu viedokli šorīt Latvijas Radio pauda "Vienotības" ģenerālsekretārs, par tuvu Āboltiņas sabiedroto uzskatītais Artis Kampars.

Pēc Kampara vārdiem, Āboltiņa ir spilgta politiķe, kuras pieredze partijas darbā vēl būs ļoti noderīga. Viņas rīcībā varbūt arī esot bijis kas nepieņemams, tomēr kļūdu neesot bijis īpaši daudz, bet sliktais reitings esot vairāk saistāms ar politisko oponentu aktīvu pretdarbību.

Kampars uzskata, ka kopumā mikroklimats partijā esot daudz labāks nekā pusgadu atpakaļ. Pēc viņa vārdiem, cilvēkiem nepatīk, ja politiķi nespēj savā starpā vienoties. Partijai esot jāspēj būt komandai, kas gan nenozīmējot, ka visiem viedokļiem ir jābūt vienādiem un nevarētu pastāvēt viedokļu atšķirības. Kampars uzskata, ka pašlaik šī situācija lielā mērā esot atrisināta.

Politiķis vērtēja, ka "Vienotības" reitinga kritumam bija pamats - to ietekmēja partijas iekšējie kašķi premjera jautājumā, nespēja iekšēji izvēlēties prioritātes. Negatīvas pēdas atstājušas arī vispārējās politiskās tendences, piemēram, populisma pieaugums.

Kamparu ļoti priecē partijas priekšsēdētāja kandidātu debates, kas esot ieguvums partijai, jo ļauj tās biedriem detalizēti iepazīties ar kandidātu piedāvājumu. Viņš atteicās minēt, kurš no kandidātiem pašlaik varētu "būt līderos", vien raksturojot, ka Andris Piebalgs nesot pieredzi, bet Eduards Smiltēns - jaunību un paaudžu maiņu.

"Vienotība" pulcēsies ārkārtas kongresā 4.jūnijā, kurā pārvēlēs partijas vadību.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA/Rojs Maizītis

Citi šobrīd lasa

Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 16
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 19
Skatīt visus komentārus