Festivāla noslēguma dienā, 8.jūlijā, kopā ar Vaikuli uzstāsies populārs televīzijas šovu vadītājs Maksims Galkins, kā arī Verka Serdjučka un Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs un Intars Busulis.

Laimas Vaikules festivāls Jūrmalā šovasar norisināsies četras dienas 12

Kultūra
2016. gada 30. maijā 22:57 2016. gada 30. maijā 22:57
Šogad starptautiskais festivāls "Laima Vaikule Jurmala Rendez Vous" norisināsies četras dienas - no 5.jūlija līdz 8.jūlijam, informēja pasākuma organizatori.

Ņemot vērā, ka pagājušajā gadā festivāla koncertu laikā zāle bija pilna ar skatītājiem un tā rīkotāji saņēma labas atsauksmes, šogad akceptēts ierosinājumus festivālu rīkot četras dienas pēc kārtas, un uz skatuves kāps četras reizes vairāk mākslinieku nekā iepriekšējā reizē.

Festivāla norises dienās dziedātāja Laima Vaikule kāps uz skatuves kopā ar saviem draugiem un kolēģiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas un citām valstīm.

Pirmajā dienā, 5.jūlijā, koncerts notiks latviešu valodā un uz skatuves kāps pašmāju dziedātāji - Intars Busulis, Jānis Stībelis, Marija Naumova, Olga Rajecka, Lauris Reiniks un grupa "Musiqq". Festivāla otrajā dienā kopā ar Laimu Vaikuli uzstāsies viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem Grigorijs Ļepss. Tāpat koncertā uzstāsies Krievijas populārākā meiteņu grupa "VIA GRA", Aleksandrs Buinovs, Emins Agalarovs, "Potap i Nastja", Sergejs Mazajevs, grupa "Vremja i Steklo".

Trešajā dienā uz skatuves kāps ''Metropoliten'' operas soliste, soprāns Hibla Gerzmava, savukārt koncerta īpašie viesi būs Edīte Pjeha, Larisa Doļina, Verka Serdjučka, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska, Stass Pjeha, Ilona Broņevica un "M-Band".

Festivāla noslēguma dienā, 8.jūlijā, kopā ar Vaikuli uzstāsies populārs televīzijas šovu vadītājs Maksims Galkins, kā arī Verka Serdjučka un Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs un Intars Busulis.

Biļetes būs pieejamas "Biļešu servisa" kasēs.

LETA / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Lec tagad!" instruktora sliktā angļu valoda noved nāvē pusaudzi 22
Āmuri, laužņi un neskaitāmas kastes. Jaunais Rīgas teātris pārceļas uz jaunām telpām. FOTOREPORTĀŽA
Mārtiņš Rītiņš paziņo, ka pēc 23 gadiem pamet Latvijas labāko restorānu 1
Skatīt visus komentārus