Slīkstošais zēns bija Kazahstānas pilsonis, un viņu no nāves ķetnām Rīgā izglāba turks.

Redzot Rīgas kanālā slīkstošu zēnu, palīgā tam steidzies Turcijas pilsonis 77

Ziņas
2016. gada 31. maijā 09:48
Sestdien, 28.maijā, kāds Turcijas pilsonis izglābis Rīgas kanālā slīkstošu bērnu, informēja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis.

RPP Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki pamanīja, ka pilsētas kanālā atrodas kāds vīrietis. Policijas darbiniekiem, pieejot tuvāk ūdenstilpei, pamanīja, ka vīrietis no kanāla nes ārā mazu bērnu.

Veicot pārrunas ar vīrieti, tika noskaidrots, ka vīrietis atradies netālu no ūdenstilpes un pamanījis, ka kāds mazgadīgs bērns, rotaļājoties gar kanāla krastu, iekritis ūdenī un paša spēkiem nav varējis izkļūt no tā. Vīrietis ielēcis ūdenī un iznesis slīkstošo bērnu.

Uzreiz pēc tam tika izsaukti mediķi, kuri uz vietas cietušajiem snieguši medicīnisko palīdzību. Notikuma vietā bija sastopama arī bērna māte, kura paskaidroja, ka bija aizgājusi uz veikalu un savu sešgadīgo bērnu atstājusi kopā ar vecvecākiem. Cietušais zēns un viņa vecāki ir no Kazahstānas.

Policija izsaka pateicību drošsirdīgajam Turcijas pilsonim, kurš neapmulsa un nekavējoties rīkojās, ielecot un izglābjot slīkstošo zēnu.

LETA/Foto: Austra Helēna Žaggare/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 98
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 15