Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Artemjeva vārdā šodien vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Policija atradusi modes dizaineru Artemjevu un viņa dēlu 28

112
2016. gada 2. jūnijā 18:44 2016. gada 2. jūnijā 18:44
Valsts policijai ir izdevies atrast starptautiski atzīto modes dizaineru Ati Artemjevu, kurš ar dēlu devies nezināmā virzienā, šovakar ziņoja Latvijas Televīzijas "Dienas ziņas".

Artemjeva un viņa dēla atrašanu raidījumam apstiprinājis Artemjeva sievas advokāts.

Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA apliecināja, ka, meklējot visā Latvijas teritorijā, policija atradusi pazudušo bērnu. Turpat atrasts arī viņa tēvs, kuram bāriņtiesa uz laiku atņēmusi apgādes tiesības. Sīkāku informāciju par bērna atrašanas vietu policija nesniedz.

Visdrīzāk, jau šovakar bērns tiks atdots mātei, atzina Gžibovska.

Kā ziņots, šodien no nepārbaudāma e-pasta Artemjeva vārdā vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Policija vīrieti un bērnu "aktīvi meklēja", taču viņa atrašanās vieta līdz pat šodienai nebija zināma. Starptautiskā meklēšanā gan viņš nebija izsludināts, taču nepieciešamības gadījumā policija bija gatava lemt par šādu soli, iepriekš sacīja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins.

Pagājušajā nedēļā policija paziņoja, ka 1979.gadā dzimušajam vīrietim bāriņtiesa ir pārtraukusi aizgādības tiesības pār dēlu, taču vīrietis, ignorējot bāriņtiesas lēmumu, ar bērnu ir devies nezināmā virzienā.

Artemjeva vārdā izsūtītajā vēstulē uzsvērts, ka zēns ir dzimis Latvijā, ir Latvijas pilsonis un vienmēr esot dzīvojis pie viņa. Viņš vēloties tikai rūpēties par bērna drošību un aizsargāt viņa intereses, taču bērna māte mēģinot atņemt atvasi. Divu gadu laikā dizainers esot mēģinājis vienoties ar dēla māti par saskarsmi, taču nesekmīgi.

LETA / Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 12
Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 15
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā
Skatīt visus komentārus