Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Aicina pieteikt projektus mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts 2016" iniciatīvas programmai 2

Runā Rīga
2016. gada 2. jūnijā 19:45 2016. gada 2. jūnijā 19:45
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina nevalstiskās organizācijas, valsts, pašvaldības, izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumus, mākslinieku apvienības, kā arī ikvienu radošu personību līdz 15. jūnijam pieteikt projektus mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts 2015” iniciatīvas programmai.

Iniciatīvas programmā var iesniegt laikmetīgus mākslas un kultūras projektus dažādās mākslas nozarēs, tajā skaitā skatuves, dejas un kustību mākslā, mūzikā un skaņu mākslā. Gaidīti projekti vizuāli plastiskajā, foto un video mākslā, dzejā vai prozā, tostarp arī dažādi starpdisciplināru nozaru pasākumu pieteikumi. Kultūras un mākslas projektu norise plānojama Rīgas pilsētas sabiedriskajās telpās, izglītības iestādēs, teātros un koncertzālēs, izstāžu zālēs un mākslas galerijās, grāmatnīcās, bijušajās rūpnieciskajās teritorijās, bāros, kafejnīcās vai jebkurā citā brīvi pieejamā vietā pilsētas publiskajā ārtelpā vai iekštelpās, tostarp kultūras un mākslas norisēm neierastās vietās, nodrošinot pasākumu pieejamību iespējami plašai mērķauditorijai.

Iniciatīvas programmas projekti tiek realizēti par iesniedzēju vai to sadarbības partneru pašu finansējumu. Departaments nodrošina Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts 2016” iniciatīvas programmas sadaļas iekļaušanu “Baltās nakts” kopējā publicitātes kampaņā.

Iesniegtie projekti tiks vērtēti atbilstoši Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” mērķiem – vairot sabiedrības izpratni par mūsdienu kultūras norisēm, iesaistot tajās iespējami plašu apmeklētāju loku un piedāvājot saturīgu, mākslinieciski augstvērtīgu pasākuma programmu.

Iepazīties ar projekta uzsaukumu un pieteikuma anketu var interneta vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā “Aktuāli”

Projekti jāiesniedz līdz 15. jūnijam, pieteikumu sūtot uz e-pasta adresi: 

projekti@baltanakts.lv

.

Pasākumu norise paredzēta laikā no šā gada  10. septembra plkst. 18.00 līdz 11. septembra plkst. 3.00/5.00. 

Visos „Baltās nakts” pasākumos ieeja bez maksas. 


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 13
Speciālists brīdina, ka bērnu rotaļlietu dalīšanai pēc dzimuma var būt negatīvas sekas 4
"Pārgalvībai nav robežu!" Tā par kāda BMW šofera izdarībām Latgales pusē saka policijā 1
Pievienot komentāru