16 Foto
„La Dolce Vita. Ar Roberto” – vienīgais pavāršovs, kas Latvijā tiek pārraidīts televīzijas tiešraidē, RīgaTV 24 skatāms katru darbdienu pulksten 12 un 18 vakarā

Pavāršovā pie Roberto – jau otrā ārzemnieku nedēļa! 4

Ziņas
2016. gada 3. jūnijā 16:40
Ņemot vērā skatītāju lielo interesi par cittautu virtuvi un tās noslēpumiem, nākamnedēļ RīgaTV 24 jau otro reizi pavāršova „La Dolce Vita. Ar Roberto” vēsturē, itāļu dziedātāja un TV raidījuma vadītāja Roberto Meloni virtuvē viesosies cittautieši jeb ārzemnieki, kuri dzimuši citās pasaules valstīs, bet dzīvo Latvijā un brīvi runā latviešu valodā.

TV skatītājus gaida aizraujošas tikšanās ar afroamerikāni angļu valodas pasniedzēju un vīru kora „Gaudeamus” dziedātāju Džordžu Stīlu, Latvijas Nacionālās operas solisti ukrainieti Juliannu Bavarsku, „Radio Naba” dīdžeju un valodu speciālisti brazīlieti Solanžu Borhesu Karlauskis, čīliešu izcelsmes perkusionistu Migelu Ernandesu Hiraldi, kuru uz Latviju atveda mīlestība ar aktrisi Maiju Doveiku, un vēl skatītājiem būs iespēja iepazīties ar šrilankiešu neiroķirurgu Kavšantu Malinku Rambadagallu, kurš jau 15 gadus dzīvo Latvijā, strādā Rēzeknes slimnīcā un, starp citu, runā arī latgaliski!

Garšu ceļojuma laikā Roberto viesi iepazīstinās ar kulināriem brīnumien no visas pasaules – ar ukraiņu biezpiena sacepumu babku, neparasto ķirbja ievārījuma recepti, uzzināsim, kas čīliešiem ir čakarero un apgūsim arī šrilankiešu nacionālo ēdienu, ko parasti gatavo reģionos pie okeāna.

„La Dolce Vita. Ar Roberto” – vienīgais pavāršovs, kas Latvijā tiek pārraidīts televīzijas tiešraidē, RīgaTV 24 skatāms katru darbdienu pulksten 12 un 18 vakarā, kā arī skatieties raidījumu interneta platformā Play24.lv.

 

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 36
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 17
  • Tramps Merkelei esot pasniedzis NATO "rēķinu" apmēram 350 miljardu eiro apmērā 15