36 Foto

Vakarbuļļu pludmalē svinīgi pacelts Zilais karogs. FOTO 5

Ziņas
2016. gada 3. jūnijā 20:02
Piektdien, 3. jūnijā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs Vakarbuļļu peldvietā svinīgi pacels Zilo karogu. Šo augsto kvalitātes novērtējumu peldvieta saņēma jau devīto gadu pēc kārtas.

Zilais karogs ir pasaules populārākais tūrisma eko sertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību, gan vides institūciju vidū. Zilā karoga kampaņa ir pierādījusi sevi kā lietderīgu instrumentu vides jautājumu sakārtošanai.  Zilā karoga kritēriju ieviešana nodrošina ūdens kvalitāti, komforta nosacījumus, infrastruktūras pieejamību personām ar kustību traucējumiem, kā arī drošību uz ūdens u.tml.

Peldvietā strādā glābšanas dienests, pieejams pirmās palīdzības un dzīvības glābšanas ekipējums. Pludmales apmeklētāji var droši baudīt ūdens priekus, jo regulāri tiek ņemti ūdens kvalitātes paraugi, peldvieta ir norobežota ar bojām. Apmeklētāji savu auto Vakarbuļļos  var novietot bez maksas. Aktīvajiem atpūtniekiem ierīkota sporta zona. Turklāt pilsētnieku ērtībām vasaras sezonā līdz Vakarbuļļu  peldvietai ir pagarināts 3. autobusa maršruts.

Vakarbuļļu un pārējās pilsētas peldvietās pašvaldība veikusi visu nepieciešamo gan labiekārtojuma, gan servisa jomā, lai tās apmeklētāji varētu labi justies un atpūsties. Šogad pašvaldība oficiālo peldvietu uzturēšanai atvēlējusi apmēram 110 tūkstošus eiro.

 

Regīna Zommere/Foto: Dmitrijs Suļžics/F64 Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 29
  • Ulmani neielaiž Saeimā. Eksprezidents ir ne pa jokam apvainojies 71
  • Lietuvu satricina vēl viena traģēdija - suns saplosa mēnesi vecu bērnu 7