Nākamās nedēļas izskaņā, visticamāk, kļūs nedaudz siltāks, savukārt mēnešu vidū gaisa temperatūra var sasniegt +25 grādus.

Sinoptiķi atklāj, kad Latvijā atgriezīsies noturīgs siltums 3

Ziņas
2016. gada 5. jūnijā 10:01
Nākamnedēļ gaisa temperatūra Latvijā būs vairākus grādus zem normas, bet mēneša vidū varētu atgriezties vasarīgi silts laiks, prognozē "Global Forecast System".

Pirmdien gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par +13..+17 grādiem, naktī uz pirmdienu un otrdienu daudzviet gaidāma salna zāles augstumā.

Sagaidāms, ka jaunās nedēļas siltākā diena būs trešdiena, kad Zemgalē termometra stabiņš sasniegs +23 grādu atzīmi, taču pūtīs brāzmains rietumu vējš. Trešdien arī prognozēta lielākā lietus un pērkona negaisa varbūtība.

Atbilstoši pašreizējai prognozei ceturtdien pūtīs spēcīgs ziemeļrietumu vējš un gaisa temperatūra atkal būs zema. Arī nedēļas otrajā pusē iespējama salna naktīs.

Nākamās nedēļas izskaņā, visticamāk, kļūs nedaudz siltāks, savukārt mēnešu vidū gaisa temperatūra var sasniegt +25 grādus.

Nokrišņu daudzums gaidāms mazāks par normu. Sausums valsts lielākajā daļā mazināsies, bet tā beigas pagaidām nav redzamas.

BNS / Foto: Edijs Pālens/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Liepājnieks Antons tiesā uzvar "Rimi" un piedzen 200 eiro 25
  • Dzīvnieku mocītājs Kalētu fermā turpina mērdēt lopus 36
  • Vīrietis krāpj grūtnieci. Kāpēc tieši tagad un - tik nežēlīgi? 18