Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Teritorija tiks iežogota un tajā būs bruģēti laukumi un celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem.

Iepazīstinās ar sāktajiem un plānotajiem labiekārtošanas darbiem pie Deglava ielas kalna 4

Runā Rīga
2016. gada 6. jūnijā 20:10 2016. gada 6. jūnijā 20:10
Otrdien, 7.jūnijā, plkst.10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Latvijas Mākslas akadēmijas profesoru Aigaru Bikši un audzēkņiem no dažādām Rīgas skolām iepazīsies ar paveiktajiem labiekārtošanas darbiem un ar plānotajām iecerēm plašajā Rīgas 84.vidusskolas teritorijā, Lielvārdes ielā 141, kas atrodas pie Deglava ielas kalna.

Teritorijā, kas ir 5,8 hektāru liela un atrodas pie  Rīgas 84.vidusskolas  un Deglava ielas kalna, top Rīgā lielākā atpūtas vieta. Teritorijā tiks izvietoti dažāda veida fizisko aktivitāšu un rotaļu laukumi, kā arī piknika un atpūtas vietas, kuras tiks iedalītas dažāda vecuma grupās: bērniem līdz trīs gadiņiem, bērniem no 5 - 7 gadiem un bērniem virs 7 gadiem.

Tāpat teritorijā būs izveidoti un aprīkoti laukumi hokejam, skrituļošanai, skeitošanai, basketbolam un futbolam. Būs arī speciāls laukums ielu vingrošanai. Teritorija tiks iežogota un tajā būs bruģēti laukumi un celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem. Apmeklētāju ērtībām teritorijā darbosies speciālas ģērbtuves, inventāru nomas punkti, būs soliņi un protams apgaismojums un nodrošināta apsardze.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 35
Aizraujošs skaistums! Apakšveļas zīmola “Victoria's Secret” gadskārtējā modes skate 4
Skatīt visus komentārus