Notiks filmas "Es esmu šeit" simtais un pēdējais seanss kinoteātrī "Splendid Palace"

Ziņas
2016. gada 8. jūnijā 13:55
Pirmdien, 20. jūnijā, kinoteātrī “Splendid Palace” Latvijas spēlfilma “Es esmu šeit” tiks izrādīta jau simto reizi! Par godu šim notikumam īpašajā seansā kinoteātrī “Splendid Palace” piedalīsies arī filmas radošā komanda – režisors Renārs Vimba un galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska.

Tiekoties ar skatītājiem, gan režisors Renārs Vimba, gan galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska atskatīsies uz filmas veiksmes stāstu no pirmizrādes līdz simtajam seansam.

Filmas pasaules pirmizrāde notika Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla ietvaros 14. Februārī, kur tā tika godalgota ar Berlīnes Kristāla lāci, uzvarot kinofestivāla konkursa programmā “Generation” kategorijā “14plus”, sacenšoties ar 14 citām pilnmetrāžas spēlfilmām no visas pasaules. Savukārt filmas Latvijas pirmizrāde notika 25. februārī kinoteātrī “Splendid Palace”.

20. jūnijā plkst.19.00 spēlfilma “Es esmu šeit” uz kinoteātra “Splendid Palace” ekrāna tiks demonstrēta pēdējo reizi. Ar šo seansu simboliski tiks noslēgta kinoteātra aktīvā sezona – kinocienītājiem tā durvis atkal tiks vērtas augusta vidū, piedāvājot īpašu programmu Rīgas svētku apmeklētājiem.

Biļetes uz filmas “Es esmu šeit” īpašo – simto – seansu ar radošās grupas piedalīšanos var iegādāties kinoteātra kasē vai internetā: www.splendidpalace.lv .

Filmas "Es esmu šeit" reklāmas treileris- video:

Regīna Zommere/Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 32
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 70
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 26