Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Notiks filmas "Es esmu šeit" simtais un pēdējais seanss kinoteātrī "Splendid Palace"

Kultūra
2016. gada 8. jūnijā 13:55 2016. gada 8. jūnijā 13:55
Pirmdien, 20. jūnijā, kinoteātrī “Splendid Palace” Latvijas spēlfilma “Es esmu šeit” tiks izrādīta jau simto reizi! Par godu šim notikumam īpašajā seansā kinoteātrī “Splendid Palace” piedalīsies arī filmas radošā komanda – režisors Renārs Vimba un galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska.

Tiekoties ar skatītājiem, gan režisors Renārs Vimba, gan galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska atskatīsies uz filmas veiksmes stāstu no pirmizrādes līdz simtajam seansam.

Filmas pasaules pirmizrāde notika Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla ietvaros 14. Februārī, kur tā tika godalgota ar Berlīnes Kristāla lāci, uzvarot kinofestivāla konkursa programmā “Generation” kategorijā “14plus”, sacenšoties ar 14 citām pilnmetrāžas spēlfilmām no visas pasaules. Savukārt filmas Latvijas pirmizrāde notika 25. februārī kinoteātrī “Splendid Palace”.

20. jūnijā plkst.19.00 spēlfilma “Es esmu šeit” uz kinoteātra “Splendid Palace” ekrāna tiks demonstrēta pēdējo reizi. Ar šo seansu simboliski tiks noslēgta kinoteātra aktīvā sezona – kinocienītājiem tā durvis atkal tiks vērtas augusta vidū, piedāvājot īpašu programmu Rīgas svētku apmeklētājiem.

Biļetes uz filmas “Es esmu šeit” īpašo – simto – seansu ar radošās grupas piedalīšanos var iegādāties kinoteātra kasē vai internetā: www.splendidpalace.lv .

Filmas "Es esmu šeit" reklāmas treileris- video:

Regīna Zommere/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 94
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 19
Pievienot komentāru