Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pārbaudot sievietes pirkstu nospiedumus, CSDD darbinieki konstatējuši nesakritības.

Dvīņu sazvērestība CSDD: sieviete māsas vietā centusies iegūt autovadītāja apliecību 22

112
2016. gada 8. jūnijā 14:38 2016. gada 8. jūnijā 14:38
Likumsargi pieķēruši sievieti, kas Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) savas dvīņu māsas vietā centusies samainīt autovadītāja apliecību, informēja Valsts policijā.

Otrdien likumsargi saņēma izsaukumu uz CSDD Rīgā, Bauskas ielā. CSDD darbinieki pastāstīja, ka tur kāda sieviete centusies iegūt automašīnas vadītāja apliecību, izmantojot citas personas datus.

Policisti ieradās notikuma vietā un uzzināja, ka 1964.gadā dzimusi sieviete bija ieradusies CSDD, lai apmainītu autovadītāja apliecību, kurai bija beidzies derīguma termiņš. Pārbaudot sievietes pirkstu nospiedumus, CSDD darbinieki konstatējuši nesakritības. Savukārt sieviete sapratusi, ka viņa, iespējams, ir pieķerta, tādēļ atzinusies, ka atnākusi apmainīt savas dvīņu māsas autovadītāja apliecību, kura tobrīd to nav varējusi izdarīt pati.

Par personu apliecinoša dokumenta iegūšanu, izmantojot citas personas datus, Krimināllikumā ir paredzēta atbildība un patlaban par notikušo sākts kriminālprocess. Par šādu likuma pārkāpumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.


BNS / Foto: Shutterstock / Valsts policija

Citi šobrīd lasa

Bijušais laimīgi dzīvo tālāk, taču viņai joprojām sāp. Sieviete: "Kas man vainas? Kāpēc jūtos tik nožēlojami?" 24
Melānijas Trampas publicēts foto raisa jautājumus un saceļ jezgu tīmeklī 6
Skandāls šovbiznesā – konkurss “Supernova 2018” palicis bez vadītājiem! 15
Skatīt visus komentārus