Aizvadītas piecas notikumiem, pasākumiem un pozitīvām emocijām pilnas Madonas pilsētas 90.jubilejas svinību dienas!

Ar krāšņām svinībām aizvadīta Madonas 90.jubileja. FOTO

Novadu ziņas
2016. gada 8. jūnijā 16:31 2016. gada 8. jūnijā 16:31
Aizvadītas piecas notikumiem, pasākumiem un pozitīvām emocijām pilnas Madonas pilsētas 90.jubilejas svinību dienas!

Madonas pilsētas 90.jubilejas svinības tika atklātas trešdien, 1. jūnijā ar koru koncertu „Dziesmas tinu kamolā..”, kas veltīts pirmajiem skolēnu koru svētkiem, kas pirms 150 gadiem notika Madonas novadā. Ceturtdien pilsētā notika dažādi kristīgajai pasaulei veltīti pasākumi. Piektdienas rītā pie Madonas novada bibliotēkas pulcējās vairāki simti lielu un mazu personu, lai piedalītos dažādās radošajās aktivitātēs. Piektdienas vakarā madoniešus un pilsētas viesus priecēja Sadraudzības koncerts, kurā piedalījās tautas vokālais vīru ansamblis „Boržomi” (Gruzija), Marjamaa kultūras nama deju kolektīvs „Hopsani” (Igaunija), vidējās paaudzes tautas deju ansamblis „Vidzeme”. Pēc koncerta dejot aicināja Madonas pūtēju orķestris (diriģents A.Cepītis).

Sestdiena, kā ierasts, bija pasākumiem bagātā. Notika dažādas kultūras, sporta un radošās aktivitātes- Amatnieku tirdziņš, radošās darbnīcas, Enduro motociklu Baltijas čempionāta atklāšanas pasākums, "Latvijas spēcīgākā pilsēta" ,aktivitātes ģimenēm Priežu kalnā, simultānspēle dambretē, Lielais deju maratons, pastaiga "Dzīvie logi" u.c. Vakars noslēdzās ar lielo svētku balli Saieta laukumā.

Svētdien izturīgākie Madonas pilsētas svētku dalībnieki varēja piedalīties piedzīvojumu pārgājienā, kā arī ratu sacensībās "Ripo raiti". Pilsētas svētki noslēdzās ar lielkoncertu "Raimondam Paulam 80. Madonai 90" Madonas daudzfunkcionālajā hallē. Lielkoncertu apmeklēja un apsveikuma vārdus klātesošajiem teica arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

 

Regīna Zommere/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Porziņģis parādījis, kādos īpaši patriotiskos apavos šovasar spēlēs Latvijas izlasē 13
Divstāvu autobuss Anglijā notriec vīrieti. Viņš pieceļas, notrauš putekļus un dodas uz bāru 5
Āmuri, laužņi un neskaitāmas kastes. Jaunais Rīgas teātris pārceļas uz jaunām telpām. FOTOREPORTĀŽA
Pievienot komentāru